„Hyundai” rallija komanda uzaicina Atkinsonu

chris_atkinson-0729

„Hyundai” testpilotu komandai pievienojies austrāliešu rallija braucējs Kriss Atkinsons.

„Hyundai” rūpnīcas rallija komanda turpina komplektēt kadru sastāvu. Un pēdējais jaunums ir tāds, ka topošās sacīkšu mašīnas „i20 WRC” testa programmā strādājošajiem Juho Hanninenam un Braienam Bufjē pievienojies arī pieredzējušais Austrālijas pilots, bijušais pasaules čempionāta braucējs Kriss Atkinsons. Viņš ne tikai spēj vienlīdz virtuozi kontrolēt automobili uz visdažādākā seguma ceļiem un pārzina pasaules čempionāta posmu specifiku, bet ir viens no diviem autosportistiem (otrs ir Daniels Sordo),

kurš braucis ar vismaz trijām no jaunākās paaudzes WRC mašīnām.

„Mēs esam gandarīti, ka šajā sagatavošanās procesā spējām piesaistīt Krisu „i20 WRC” testu programmai,” teic „Hyundai Motorsport” vadītājs Mišels Nandāns. „Viņš būs spēcīgs atbalsts mūsu pamata testa pilotiem Juho un Baienam. Pateicoties viņa pieredzei, varēsim katru testu sesiju padarīt krietni efektīvāku.”

„Šis ir ļoti interesants projekts,” uzskata Atkinsons. „Pirms trim nedēļām es apmeklēju „Hyundai Motorsport” bāzi, un mani pārsteidza komandas optimistiskais noskaņojums, kā arī tas, ko viņi šobrīd jau sasnieguši. Esmu gatavs likt lietā savu pieredzi, lai palīdzētu „i20 WRC” attīstības programmā.”

chris_atkinson-0728

Jau šonedēļ Kriss Atkinsons pirmoreiz sēdīsies „Hyundai i20 WRC” pilota sēdeklī, lai veiktu pirmos trases izmēģinājumus.

Birkas: