Izstādē „Atpūta un sports 2015” var tikties ar vienīgo profesionālo Latvijas motofrīstailistu Aleksandroviču

ALEX2

Interesentiem šīs nedēļas nogalē (27.-29.marts) izstādē „Atpūta un sports 2015” ir iespēja tikties ar Latvijā vienīgo profesionālo FMX jeb motofrīstaila braucēju – Mārtiņu Aleksandroviču jeb ALEX.

Savulaik Mārtiņš bija profesionāls motokrosa braucējs un pārstāvēja Latviju vairākās Nāciju kausa izcīņās, taču vēlāk pievērsās tieši frīstaila disciplīnai. Pagājušajā gadā daudzi redzēja Mārtiņa Aleksandroviča motofrīstaila šovu ”Arēnā Rīga”.

„Es biju pirmais Baltijas valstu pārstāvis, kurš ar motociklu izpildījis atmugurisko salto.

Esmu unikāls čalis!” tā smaidot pusnopietni, puspajokam ar sevi iepazīstina pats sportists.

Martiņam pamatā gatavošanās un triku noslīpēšana norit saulainajā Spānijā, kur klimats un spāņiem raksturīgā laipnība un atvērtība ir ietekmējusi arī Mārtiņu.

ALEX1

Šī ir tā retā reize, kad pēc šoviem un sacensībām Indonēzijā, Krievijā un Eiropā, ALEX ir Latvijā, lai izstādē visas trīs dienas tiktos ar ekstrēmo sporta veidu cienītājiem, motošosejas, motosporta līdzjutējiem un faniem. ALEX ne tikai sniegs autogrāfus, bet ir gatavs sniegt arī padomus.

Izstādes apmeklētāji varēs apskatīt arī FMX braucēja „draudzeni” – tā Mārtiņš mīļi sauc mocīti, kas ir rūpīgi sagatavots jaunajai sezonai, – svaigi nokrāsots, uzprišināts, ar spilgtu dizainu.