Kalnamuižā uzvar Dzenītis un Kaņeps-Kalniņš

2015-05-02-14-06-57_2-1000x667

Sestdien, 2. maijā Sieksātes apkārtnē visai sarežģītos klimatiskajos apstākļos notikušajā minirallijā “Kalnamuiža 2015″ uzvaru izcīnīja Mārtiņš Dzenītis un Oskars Kaņeps-Kalniņš (attēlā zemāk), kuri startēja ar “Open” klases “Mitsubishi Lancer”.

“Esmu ļoti gandarīts par sasniegto rezultātu. Mēs startējām ar jaunu mašīnu, kuras būvēšanu pabeidzām tikai trešdien, un pirms sacensībām ar to paguvām izbraukt vien desmit kilometrus. Trase bija ļoti interesanta, bet vienlaikus arī droša, par ko jāuzteic minirallija rīkotāji. Neraugoties uz lietainajiem apstākļiem, ātrumposmi bija slideni tikai atsevišķās vietās, kuras, iepazīstoties ar trasi, varēja atzīmēt stenogrammā,” stāsta sacensību uzvarētājs Mārtiņš Dzenītis.

Dzenitis_2015-05-02-12-55-54-1000x666

Tikai 2,01 sekundes no sacensību uzvarētājiem atpalika Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte (“Subaru Impreza”).

2WD klasē uzvaru izcīnīja Gvido Rozenblūms/Indulis Kalniņš (“BMW 325″), tuvāko sekotāju Raivi Garozu/Uldi Fjodorovu (“BMW 328″) apsteidzot par 11,41 sekundi. 3. vietā ierindojās Andris Vovers/Uldis Augulis (“BMW 325”). Kopumā šajā klasē startēja visvairāk, t.i., 30 dalībnieku ekipāžas.

4WD klasē pārliecinoši ātrākie bija Niks un Didzis Kanderi (“Audi 80 Quattro”). Viņi bija par 20,31 sekundi ātrāki nekā Lauris Ozerovs/Mārtiņš Mikolajs (“Audi 80 Quattro”). Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Jānis Krevics/Gatis Jansons (“Audi 90 Quattro”).

2015-05-02-14-26-46_5-1000x667

1600 klasē ātrākais bija Māris Radomišķis ar Mārtiņu Zviedri (“Opel Corsa”). 2. vietu izcīnīja Ingus Kalniņš Kalnenieks/Edijs Bamše (“Honda Civic”), bet 3. vietā – Mārtiņš Vītols/Toms Sproģis (“Lada Kalina”).

Minirallija “Kalnamuiža 2015″ dalībnieki kopumā veica sešus ātrumposmus ar kopējo garumu 13,05 kilometri. Pavisam uz starta stājās 67 ekipāžas.