Karro Nīderlandē finišē „Top 10”

Cairoli_mxgp_1

Mūsu šobrīd spēcīgākajam motobraucējam Matīsa Karro MXGP pasaules čempionāta posmā Nīderlandē izdevies aizvadīt lielisku otro braucienu, izcīnot desmito vietu.

Sacīkšu pirmajā braucienā Matīss ierindojās salīdzinoši pieticīgajā 18. vietā. Bet otrajā sacīkstē viņam veicās daudz labāk. Vienubrīd pēc starta Karro bija izrāvies pat uz sesto vietu, taču brauciena gaitā vairākiem sāncenšiem izdevās viņu apdzīt. Beigu beigās finišu Karro sasniedz desmitajā vietā, kas ir latviešu sportista otrs labākais rezultāts līdz šim aizvadīto sešu pasaules čempionāta posmu laikā.

Otrs mūsu pārstāvis MXGP klasē Augusts Justs pirmajā braucienā 27 sportistu konkurencē ieņēma 24. vietu, uzvarētājam zaudējot vairāk nekā apli, bet otrajā braucienā vispār uz starta neizgāja. Līdz ar to viņš šajā posmā palicis bez punktiem.

Braucienos uzvarēja Gotjē Polīns un Antonio Kairoli.

Matīss Karro sezonas kopvērtējumā šobrīd ir nopelnījis 68 punktus un ieņem 17. vietu,

bet Justs ar 10 punktiem ir 30-tais. Tiesa, Augusts punktus nav guvis jau trīs posmus pēc kārtas.

Cairoli_mxgp_2

Turpat Valkensvārdas trasē norisinājās arī MX2 klases sacīkstes. Šajā klasē abos braucienos uzvarēja Džefrijs Herlingss. Mūsu Roberts Justs braucienos ieņēma attiecīgi 18. un 19. vietu, posma kopvērtējumā nopelnot 5 punktus. Viņš sešu posmu kopvērtējumā starp 33 braucējiem šobrīd atrodas 21. vietā.

Nākamais motokrosa pasaules čempionāta posms paredzēts jau 11. maijā Spānijā.