Konkurss: Gribi būt līdzās zviedru autobraucējam Matiasam Ekstromam Pasaules Rallijkrosa čempionāta Latvijas posmā? Piesakies!

mattias-ekstrom-s-audi-s1-rallycross-car

Kā zināms, no 30.septembra līdz 2.oktobrim Rīgā, Biķernieku autotrasē pirmo reizi tiks aizvadīts FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta posms Neste World RX of Latvia. „Audi” pārstāvji Latvijā sadarbībā ar Audi Sport piedāvā autosporta entuziastiem un zīmola faniem piedalīties konkursā, lai šajās sacīkstēs kāds kļūtu par daļu no pazīstamā zviedru autobraucēja Mattiasa Ekstroma komandas.

Matiass Ekstroms ar Audi Sport sadarbojas jau kopš 2001.gada un ir divkārtējs salonmašīnu autošosejas seriāla Deutsche Tourenwagen Meisterschaft (DTM) čempions, kā arī trīskārt kļuvis par dažādu autosporta veidu vadošo pārstāvju atraktīvo sacensību Race of Champions uzvarētāju. Ekstroms kopš 2014.gada, kad tika izveidots World RX čempionāts, ar „Audi” sacīkšu mašīnām cīnās rallijkrosa trasēs un savu labāko sezonu aizvada tieši šogad.

160418-ekstro%cc%88m1

Pirms Pasaules čempionāta 9.posma, kas šajā nedēļas nogalē (16.-18.09.) norisināsies Barselonā, Spānijā, Ekstroms Supercar klases kopvērtējumā ar 176 punktiem ieņem otro vietu, tikai par pieciem punktiem atpaliekot no divkārtējā šo sacensību čempiona norvēģu veterāna Petera Solberga.

Gribi Biķernierkos būt viens no Matiasa Ekstroma komandas locekļiem?

Piesakies Audi Latvija sadarbībā ar Audi Sport rīkotajam konkursam un Neste World RX of Latvia varēsi vērot nevis no tribīnēm, bet no aizkulisēm, kopā ar Matiasu Ekstromu un viņa EKS komandu. Lai pieteiktos, tev nepieciešams plūstoši runāt angļu valodā, jābūt radošam un aizrautīgam auto sporta fanam/entuziastam, kā arī jāizpilda vienkārši konkursa nosacījumi:

  1. Izvēlies vienu draugu, kurš ir tik pat jūsmīgs autosporta fans un ar kuru kopā vēlies doties šajā unikālajā piedzīvojumā;
  2. Pastāsti mums, kāpēc tieši jūs vislabāk iederaties EKS komandā. Tev un tavam draugam nav obligāti jābūt mehāniķim vai jāpārzina visi riepu veidi, bet noteikti mēģini atrast rozīnīti, kas jūs atšķir no pārējiem pretendentiem;
  3. Izvēlies savu mīļāko RS vai R modeli.

Neaizmirsti savam pieteikumam pievienot bildi vai video, kur esi kopā ar draugu. Pasteidzies, pieteikumus pieņemsim vien līdz 27. septembrim.

Kā tiks noteikts uzvarētājs? Aicini visus savus draugus un paziņas ielūkoties konkursa lapā un spiest “like”, jo uzvarētāju noteiks tautas balsojums. Ja tavs pieteikums izrādīsies unikālākais un saņems visvairāk balsu, gaidi zvanu no Matiasa Ekstroma.

EKS/Audi Sport uzvarētājam segs ceļa un citus izdevumus, nodrošinās EKS komandas oficiālo formu un piekļuvi visiem labumiem, ko vien var saņemt FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta  aizkulisēs.  Ja  esi  gatavs iesaistīties sīvā cīņā par vietu EKS komandā, nāc uz konkursa lapu un piesakies: http://www.eks-audisportexperience.com/latvia/