Krišjānis Caune sajūsmā par vēsturisko spēkratu ralliju Monte-Karlo

K.Caune_Monte-Carlo Historique 2013 01

Kā jau vēstīts, pagājušajā nedēļas nogalē finišēja vēsturisko spēkratu rallijs „Monte-Carlo Historique 2013”. Divas ekipāžas ar latviešu braucējiem tajā guva uzvaras savā automobiļu klasē – mūsu Krišjāņa Caunes un krievu pilota Iļjas Kašina duets ar 1970.gada „Jaguar Type E” un Kārlis Miķelsons/Normunds Vuguls ar 1956.gada „Jaguar XK140 Coupe”.

“Tas ir kas neiedomājams – startēt tik liela mēroga sacensībās pirmo reizi un uzvarēt! Mana cieņa pret godājamo Karamiševa un Bušmaņa kungu, kuri, pārstāvot Padomju Savienību, šajā rallijā, uzvarēja tālajos piecdesmitajos gados, ir palielinājusies vēl vairāk! Esmu pārliecināts, ka viņi priecātos, zinot, ka Monaco beidzot skanēja arī Latvijas himna” , stāsta Krišjānis.

Vēsturisko automobiļu rallijā „Monte-Carlo Historique 2013”, kurā kopumā startēja 314 ekipāžas no 27 dažādām valstīm, norisinājās Francijā no 25.janvāra līdz 1.februārim.

„Russo Baltic Racing” komandas ekipaža jau otro reizi pēc kārtas izcīnīja uzvaru savā automobiļu klasē, turklāt pērn Iļja Kašins pārī ar mūsu Raimondu Strokšu bija augstajā 17.pozīcijā (šogad 42.vieta) arī kopvērtējumā. Pirmo un tādēļ vēsturisku uzvaru šogad gan savā grupā, gan arī klasē izcīnīja Kārlis Miķelsons kopā ar Normundu Vugulu, kuriem šis bija jau sestais “Monte-Carlo Historique” rallijs.

„Man ir ļoti liels prieks par visiem mūsējiem, it īpaši par Kārli un Normundu! Izsaku pateicību „Russo Baltic Racing” komandai par darbu, visiem draugiem, no kuriem saņēmu tik daudz kolosālu un uzmundrinošu ziņu sacensību laikā, un – jo īpaši – savai ģimenei, kurai droši vien šobrīd ir notirpuši visi īkšķi!”, pacilāti saka Krišjānis Caune.