Latvijas Dragreisa čempionāta pēdējo posmu aizvadīs Biķernieku trasē

Dragrace

Latvijas Dragreisa čempionāta „Shine Expert Dragrace Championship” noslēdzošais posms sestdien, 6.septembrī tiks aizvadīts Rīgā, Biķernieku autotrasē, kur arī noskaidrosies uzvarētāji sezonas kopvērtējumā, informē rīkotāji Evo Racing Team.

Bez labākajiem pašmāju ‘dragreiseriem’ dalību sacensībās pieteikuši arī pārstāvji no  Lietuvas un Igaunijas. Paredzams, ka sīva cīņa risināsies ātrākajā Unlimited klasē, kurā šesezon par pārsteigumu parūpējies Normunds Lācis, kurš pirms noslēguma posma ir klases līderis ar uzastādītiem personīgajiem ātruma rekordiem, kā arī iegūto ‘’Eiropas ātrākā Mitsubishi Evolution’’ titulu.  Lācis trimfēja divos no četriem līdzšinējiem čempionāta posmiem – pirmajā Igaunijā un pēdējā Ventspilī.

Sacensību atklāšana 6.septembrī paredzēta pulksten 12.00.

Tuvākā punktu summa Lāča rezultātam pieder Jevgēņijam Bičkovičam ar „Audi S2”, bet vairākkārtējais Latvijas čempions Māris Ozoliņš pašlaik ieņem trešo vietu. Ja uzvaru kopvērtējumā gūs kāds no pirmajiem diviem, tad abiem tas būtu viņu pirmais Latvijas čempiona tituls. Pagājušajā posmā Ventspilī, pazīstamais Ilmārs Zausajevs bija ieradies ar īpašu „Audi Carbon Destroyer”, lai  labotu līdzšinējo rekordu – 8,2 sekundes, taču tehnika pievīla un Ilmārs neveica pat kvalifikācijas braucienus. Biķerniekos sportists ieplānojis ierasties un atkal centīsies sastādīt konkurenci.

Atgādināsim, ka iepriekšējie čempionāta posmi vasaras sākumā notika Igaunijā un pēc tam Lietuvā, bet divi nākamie Ventspilī (jūlijā un augustā).

‘’Atšķirībā no iepriekšējiem posmiem, noslēguma posms norisināsies vienas dienas formātā – gan kvalifikācijas, gan finālbraucieni būs vienā dienā. Tas nozīmē, ka sacensības noritēs raiti un bez ilgām pauzēm. Esam īpaši gatavojušies šim posmam ,lai skatītājus iepriecinātu gan ar īpašiem šoviem, gan piedāvājot klātienē apskatīt Baltijas ātrākās automašīnas.’’ stāsta sacensību organizatore Jolanta Jermacāne.