Latvijas rallija čempionāta posmā Lietuvā uz starta maz Latvijas braucēju

KristapsFeldmanis_ArtisStrauss3_Foto Guntars Stupelis

Šajā nedēļas nogalē, 9. un 10. augustā, Zarasai apkārtnē Lietuvā, startēs rallijs „Autoplius 300 Lakes Rally”, kas vienlaikus būs arī Latvijas Rallija čempionāta 6.posms. Starta sarakstā redzamas 107 rallistu ekipāžas no sešām valstīm – Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Polijas.

Ar prestižo pirmo starta numuru izlikta gados jaunā lietuviešu pilota Dominika Butvila ekipāža ar stūrmani Renatu Vaitkeviču (Ataka Racing, R4 klase), bet Nr.2 ir ekipāža, kas startē arī Latvijas čempionāta ieskaitē – pazīstamie krievi Aleksejs Lukjaņuks/Aleksejs Arnautovs (ASRT, N4). Trešais starta numurs piešķirts labi zināmajam lietuviešu duetam Vitautam Švedam/Žilvinam Sakalauskam (Juta Racing, R4), bet kā ceturtie startēs konkurētspējigie igauņi Timmu Korge/Erki Pints (MM-Motorsport, N4).

Tikai sestais starta mumurs ir augstāk ierindotajai latviešu braucēju ekipāžai – Jānim Vorobjovam/Artūram Zeibem (Vorobjovs Racing, N4).

No pazīstamākajiem Latvijas rallistiem „Autoplius 300 Lakes Rally” piedalīsies arī Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis (Adugs, L) Nr.10, Aivis Egle/Andis Dauga (R-evolution, N4) Nr.15, kā arī R2 klasē uz starta stāsies arī visi OKartes Autosporta Akadēmijas sportisti – Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs (Nr.42), Emīls Blūms/Andris Mālnieks (Nr.44) un Kristaps Feldmanis/Artis Štrauss (Nr.49, attēlā). Kopumā LRČ ieskaitē no 107 mašīnām startēs vien 31 ekipāža, bet Latviju no tām pārstāv tikai 21 ekipāža un vēl vienai ir latviešu stūrmanis.

Kopā sportistiem būs jāaizvada 13 ātrumposmi ar kopējo trases garumu 132,25 km. Pirmā ātrumposma starts tiks dots 9.augustā plkst. 17:35.

ar pilnu starta sarakstu var iezīties šeit – http://www.autorally.lv/?l=2&r=111.