Lēbs gatavojas atvadu ballītei

sebastien-loeb-wrc-citroen

Nākamās nedēļas nogalē (3.-6. 10.) gaidāmais „Rallye de France – Alsace”, pasaules čempionāta 11. posms visupirms ir ievērojams ar to, ka tur noslēgsies Sebastjena Lēba spožā rallista karjera.

Deviņkārtējais pasaules čempions pašmāju ceļos aizvadīs savas pēdējās WRC sacensības.

„Es darīšu visu, lai uzrādītu maksimāli labāko rezultātu,” sola Lēbs. „Bet, lūdzu, neaizmirstiet, ka es neesmu braucis rallijā kopš maija sākuma, un arī tad tās bija grants sacīkstes Argentīnā. Protams, es visu šo laiku neesmu sēdējis bezdarbībā, tomēr man neizbēgami būs nepieciešams zināms laiks, lai atkal aprastu ar lietu kārtību. No tā, cik ātri man izdosies adaptēties arī būs atkarīgs mans rezultāts. Taču es nejūtu nekādu satraukumu, jo mēs vairs necīnāmies par ieskaiti čempionātā, tādēļ man nevienam nekas nav jāpierāda. Šajā francijas rallijā es startēšu, lai gūtu prieku pats un iepriecinātu tos, kas ilgus gadus ir mani atbalstījuši. Es ceru, ka beigās mums būs lieliska ballīte.”

Šajā sezonā Sebastjens Lēbs ir piedalījies tikai trijos WRC posmos

– Montekarlo, Zviedrijā un Argentīnā. Divos viņš izcīnīja uzvaras, bet Zviedrijas sniegos piekāpās „VW” braucējam un šīs sezonas galvenajam favorītam, tautietim Sebastjenam Ožjē.