LMT Autosporta akadēmijas absolventu mērķis – pasaules čempionāts

LMT_RT

2014. gada autorallija Latvijas čempionātā startēs divas “LMT Autosporta akadēmijas” komandas ekipāžas – Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs un Kristaps Feldmanis/Andris Velme.

Jaunā sezona sākusies ar zīmola maiņu. „OKartes Autosporta Akadēmija” pārtapusi par „LMT Autosporta akadēmiju”. Un ticis pasludināts ārkārtīgi ambiciozs komandas mērķis – trīs līdz četru gadu laikā plānots izcīnīt pasaules čempiona titulu autorallijā Junioru vērtējumā.

19 gadus vecais Ralfs Sirmacis jau ir kļuvis par divkārtēju Latvijas čempionu un ieguvis sporta meistara titulu, savukārt 18 gadus vecais Kristaps Feldmanis ātrumu un potenciālu ir parādījis jau no pirmās „OKartes Autosporta Akadēmijas” pastāvēšanas sezonas (2011. gada), pastāvīgi progresējot un pērn sezonas beigās izcīnot arī savu pirmo uzvaru autorallija Latvijas čempionāta posmā.

Latvijas Mobilā Telefona prezidents Juris Binde: “Trīs gadu laikā, kopš LMT atbalsta jaunos talantus, sportisti apliecinājuši aizrautību, azartiskumu, mērķtiecību un ir gatavi pierādīt savu talantu ne tikai Latvijā, bet arī konkurēt starptautiskā līmenī.”

Lai nodrošinātu sportistu izaugsmi un profesionālu treniņprocesu,

„LMT Autosporta akadēmija” piesaistījusi treneri Pēteri Neikšānu,

kurš strādā ar jauniešiem, organizējot profesionālus fiziskās sagatavotības un braukšanas treniņus, kā arī stenogrammas sastādīšanas treniņus.

IMG_7930

Ar mērķi uzlabot un attīstīt komandas jauniešu braukšanas prasmes un ātrumu, šogad „LMT Autosporta akadēmija” startēs visos Latvijas Rallija čempionāta posmos. Lai sastādītu konkurenci ārzemju braucējiem un krātu sacīkšu pieredzi, komandai plānoti vismaz trīs starti ārvalstīs. Paredzēts, ka jaunieši startēs arī jūlijā notiekošajā Eiropas rallija čempionāta posmā „Rally Estonia”. Bet 2014. gada rallija sezonu „LMT Autosporta akadēmija” atklās ar sacīkstēm „Halls Winter Rally” 24. un 25. janvārī, Utenā, Lietuvā.