Ludvigs un Šlēgelmilhs Hokenheimā pirmajā braucienā otrie

adac-zakspeed_Schlegelmilch

Kā jau iepriekš vēstīts, mūsu šosejas autosportists Haralds Šlēgelmilhs šajā nedēļas nogalē (3.-5.oktobris) startē ADAC GT Masters čempionāta noslēdzošajā posmā, kas norisinās Hockenheimring trasē Vācijā. Sestdien aizvadītajā sacīkšu pirmajā braucienā Haralds kopā ar BKK Mobil Oil Racing Team Zakspeed komandas partneri Luku Ludvigu ieguvuši otro vietu.

Pirms šīm sacensībām Haraldam (attēlā) faktiski divus gadus nebija izdevies piedalīsies nopietnās sacensībās, kas neapšaubāmi nozīmē reālas regulāras sacensību pieredzes trūkumu. Neskatoties uz to pirmā sacensību diena kopumā padevusies veiksmīga, jo kopīgiem spēkiem ar komandas pirmo pilotu vācieti Luku Ludvigu izdevies pirmajā, sestdien aizvadītajā braucienā 25 ekipāžu konkurencē izcīnīt augsto 2.vietu.

Mūsu Haraldu pēc finiša uzlielījis arī komandas biedrs.

„Iepriekš nedomāju, ka mēs varētu uzvarēt, jo Haraldam ir ierobežota pieredze. Taču viņš paveica fantastisku darbu, aizstāvēja savu pozīciju lieliski un neizrādīja nekādas nervozitātes pazīmes. Esmu ļoti apmierināts ar otro vietu!” pēc finiša atzina Luka Ludvigs.

Brauciena sākumā, ko aizvadīja Ludvigs, viņam sagadījās saķerties ‘burziņā’, kur pēc paša sportista aplēsēm tikušas zaudētas aptuveni 2,5 sekundes, kas arī izšķīrušas uzvaras likteni.

Savukārt Šlēgelmilhs pēc finiša sacensību oficiālajā interneta vietnē atzina, ka Luka izdarījis lielāko daļu darba. „Mans duelis ar vadībā esošo „Corvette” bija stabils, bet arī godīgs,” citēts Haralds Šlēgelmilhs.

Uzvaru pirmajā braucienā izcīnīja komandas Callaway Competition ekipāža Andreass Vircs un Daniels Kailvics ar automobili „Corvette Z06.R GT-3”. Izšķirošais – otrais brauciens – tiks aizvadīts svētdien, 5.oktobrī. Tikmēr jau pirmajā braucienā šā gada čempionu titulus sev nodrošināja tikai 18 gadus vecais Elvins van der Linde un 27-gadīgais Renē Rasts (Prosperia C.Abt Racing) ar “Audi R8 LMS ultra”, jo galvenie konkurenti cīņā par tirulu – Kristians Engelharts un Jāps van Lagens finišēja ārpus punktiem.

ADAC GT Masters ir Vācijas autošosejas čempionāts, kurā dalībnieki startē ar FIA GT3 klasei atbilstošām automašīnām. Noteikumi paredz, ka sacensību nedēļas nogalē ir jāveic divi, 60 minūtes gari braucieni, pirmais – sestdien, otrais – svētdien. Pie tam, ar vienu automašīnu startē divi piloti, tas nozīmē, ka pēc pirmajām 30 minūtēm automašīnas veic plānotu pilotu nomaiņu.

Ar 1.brauciena pilniem rezultātiem var iepazīties ŠEIT.