Madonā ātrākie – minirallija debitanti Ronalds Baldiņš/Vilnis Stafeckis

Minirally_2014-02-15 15-17-16_4

2014. gada minirallija kausa izcīņas pirmajā posmā 15. februārī Madonas Saieta laukumā uz starta stājās vairāk nekā 70 ekipāžas.

“Madonai” izvēlēto ātrumposmu ceļi savulaik, pat vasarā braucot, nav bijuši pa spēkam dažam labam lielā rallija braucējam, un arī minirallija dalībniekiem šīs nebija no vienkāršākajām sacensībām. Sarežģītā, ātrā, vietām apledojusī trase prasīja no braucējiem nopietnu koncentrēšanos un spēju izvēlēties savām prasmēm atbilstošu pareizo ātrumu.

Dalībnieki, atbilstoši minirallija noteikumiem, sacensībās piedalās ar standarta (ielas) automašīnām.

Viņi sacenšas vairākās ieskaites klasēs un komandu vērtējumā.

Miniralijā „Madona”1600 klasē pirmo vietu izcīnīja Māris Druva/Viktors Ellers, otro – Kristers Cimdiņš/Gatis Cimdiņš, bet trešo – Armands Cīrulnieks ar Andri Šņukutu.

Minirally_2014-02-15 14-48-20_4

2 WD klasē uzvarētāju kauss aizceļoja uz Igauniju. Te uzvara Karelam Tolpam/Prītam Gulajevam. Otrajā vietā Andrim Vovers/Uldim Augulis, bet trešie Raivo Ozoliņš ar Ģirtu Ozoliņu.

4 WD klasē uzvaru svinēja Artis Upītis/Gints Dzenis, otrā vieta Edgaram Bajāram ar stūrmani Aigaru Bajāru, savukārt trešie pagājušās minirallija sezonas pilnpiedziņas klases laureāti Valts Zvaigzne ar Arti Baumani.

Minirallija „Madona” absolūti ātrākā ekipāža un uzvarētāji 4 WD+ klasē – debitanti Ronalds Baldiņš ar stūrmani Vilni Stafecki. Bijušais motokrosists Baldiņš ar „Mitsubishi Lancer” savās pirmajās minirallija sacensībās noslēdzošajos divos apļos bija ātrāks par skatītāju favorītiem Ivaru Velmi/Māri Dundu(„Audi Coupe”). Trešie 4WD + klasē Mārcis Aizkalns/Edgars Būčiņš („Mitsubishi Lancer”).

Junioru kausa izcīņā ātrākie – Mārtiņš Sesks ar pieredzējušo stūrmani Andri Kārkliņu. Savukārt „Open” klasē pirmie Andris Brohauzs/Dzintars Šmins.

Komandu vērtējumā minirallijā „Madona”uzvaru izcīnīja „Mārupe Rally Team”.

Visi minirallija „Madona” rezultāti atrodami: http://4rati.lv/minirallijs-madona-2014-online-rezultati/