Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis uzvar rallijsprintā „Gulbis 2013”

Svilis

Sestdien, 8.jūnijā Cesvaines puses ceļos norisinājās rallijsprints „Gulbis 2013”, Latvijas rallijsprinta čempionāta un kausa izcīņas 4.posms.

No 44 startējušajām ekipāžām absolūti ātrākie visos 5 ātrumposmos bija Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis („4WD Open”). Otrie šajā klasē – Elvis Hermanis/Gatis Veilands, bet pjedestāla trešais pakāpiens brāļiem Edijam un Kārlim Bergmaņiem.

Ar skaistu sniegumu sacensībās skatītājus priecēja Andis Neikšāns ar Aivi Aizsilnieku.

Viņi pirmo reizi startēja ar sev neierastu auto – „BMW M3”. Viņi arī bija ātrākie „2WD Open” klasē. Otrā vieta šajā nominācija „Okartes Autosporta” pilotam Ralfam Sirmacim. Patīkami pārsteidza Jānis Krickis ar stūrmani Ģirtu Mančinski. 16-gadīgais pilots spēja izcīnīt trešo vietu klasē un 14. kopvērtējumā.

Rallijsprinta „4WD” ieskaitē savas čempionāta kopvērtējuma līderpozīcijas godam aizstāvēja Edgars Enkurs/Ainars Jankovičs, aiz viņiem finišēja Kārlis Nebars un Gundars Berķis, bet trešā vieta Intam Jeršovam/Gintam Bērzem.

„1600” klasē labākie bija Jānis Cielēns/Salvis Rambols, otro vietu ieņēma Mārcis Strautiņš/Guntis Mūrnieks, bet trešie finišēja Toms Binde ar Kristapu Daģi.

Rallijsprints „Gulbis 2013” bija debijas sacīkstes 13-gadīgajam pazīstamā somu pilota Harija Rovanperas dēlam Kallem. Viņam izdevās finišēt 22. absolūtajā vērtējumā un 11. „2WD Open” klasē.

Komandu vērtējumā uzvarētāju kausu saņēma „RJ Team.lv”, otrā vieta „Panda Racing”, trešie – „Auto-Moto” komanda.

Visi rallijsprinta „Gulbis 2013” rezultāti atrodami interneta vietnē www.autorally.lv.