Matiači galvenais uzdevums ir pierunāt Alonso

Alonso_1

Bijušais F1 pilots, trīskārtējais Lemānas 24 stundu maratona uzvarētājs un BBC kanāla sacīkšu komentētājs Alans Maknišs uzskata, ka šobrīd “Ferrari” vadības galvenais uzdevums ir noturēt komandā Fernando Alonso.

“Bez šaubām sakarā ar “Ferrari” tehniskajām ķibelēm komandas vadītājam Marko Matiači šobrīd ir daudz darba, taču viens ir svarīgāks par pārējiem,” intervijā populārajā britu medijā “Speed Week” izteicies skotu autosporta veterāns. “Visupirms viņam ir par katru cenu jācenšas pierunāt Fernando Alonso palikt “Ferrari”.

Jo komanda bez Alonso beidzamajās sezonās būtu izskatījusies patiešām nožēlojami.”

Neraugoties uz visai izmisīgiem centieniem, “Ferrari” tehnika nav pietiekami konkurētspējīga, lai leģendārā komanda varētu puslīdz stabili turēties virsotnē. Turklāt ar jaunās paaudzes turbomotoru ieviešanu ātruma starpība ar “Mercedes” dzinējiem aprīkotajiem sāncenšiem ir vēl pieaugusi. Taču, kā uzsver Maknišs, Alonso piemīt apbrīnojams talants mazināt šo ātruma deficītu un turēties līderu pulkā. 2012. gadā viņam pat ļoti ilgi izdevās saglabāt cerības uz čempiona titulu.

Birkas: