Meģinājums labot Ginesa rekordu tāllēkšanā ar auto beidzas ar šausminošu avāriju

Guerlain Chicherit jump for record

Ar neveiksmi beidzies ekstrēmās kalnu slēpošanas zvaigznes un Dakaras rallijreidu viena  no agrāko gadu favorītiem, fancūža Gerlēna  Šišerī mēģinājums labot amerikānim Taneram Foustam piederošo Ginesa rekordu tāllēkšanā ar automobili.

Otrdien, 18.martā  mēģinot labot kopš 2011.gada Foustam piederošo rekordu Gerlēns Šisērī diemžēl piedzīvoju iespaidīgu, ļoti bīstamu, pēc skata pat šausminošu avāriju, taču šajā negadījumā francūzim brīnumainā kārtā izdevies palikt dzīvam.

Tādējādi pasaules rekords joprojām ir 101,2 metri,

Gerlēns Šīšerī

Gerlēns Šīšerī

bet Šišerī centās aizlekt 110 metru atttālumā. „Youtube” kanālā izplatītajā video, neskatoties uz tā slikto kvalitāti, labi redzams, ka, pirms piezemēšanās uz nosēšanās rampas, speciāli sagatavotais „Mini” pārāk daudz pārsvērās uz priekšu un tādējādi burtiski ietriecās rampā ar purngalu nevis trāpīja uz tās ar riteņiem.

Metot grūti saskaitāmus kūleņus, auto aizripoja pāri visai garajai piezemēšanās rampai. Par laimi, kā tiek ziņots, ekstrēmus piedzīvojumus mīlošā Šišerī, kuru tūlīt pēc nagadījuma ar helikopteru nekavējoties nogādāja slimnīcā,  dzīvība neesot briesmā. Savukārt par gūto traumu raksturu plašākas informācijas pagaidām nav.

Piebildīsim, ka Gerlēns Šišerī jau iepriekš ar automobili veicis ne vienu vien bīstamu triku, tostarp salto.