Minirallijā „Aizpute” uzvar Andris Kulbergs/Kristaps Bērziņš

0-Minirallijs Aizpute_Dace Janova_Kulbergs

Svētdien Kurzemes pusē norisinājās LR kausa izcīņas minirallijā otrā posma sacensība „Aizpute 2013”. Dalībniekiem ar savām standarta automašīnām sacentās 8 grants ātrumposmos, tai skaitā, mērojās spēkiem arī Vecpils autokrosa trasē.

1600+ klasē uzvarēja Aigars Tīdmanis/Jānis Bumbulis, otrie – Miks Ķenavs ar Armandu Ķenavu, trešā vieta Raivim Garozam ar stūrmani Uldi Fjodorovu.

1600 klasē pirmie Māris Radomišķis un Mārtiņš Zviedris, aiz viņiem Māris Druva/Viktors Ellers, bet trešo vietu šajā klas ieguva Kristers Cimdiņš/Gatis Cimdiņš.

4WD ieskaites klases un minirallija „Aizpute” absolūto uzvarētāju tituls šoreiz Andrim Kulbergam un Kristapam Bērziņam. Savukārt Mitsubishi EVO VI, ar ko šī ekipāža piedalījās sacensībā, minirallijā ir uzvarējusi jau otro reizi – pirmajā minirallija kausa izcīņas posmā ar to startēja un uzvaru izcīnīja Mārtiņš Dzenītis.

Otrā vieta 4 WD klasē – Valtam Zvaigznem ar stūrmani Arti Baumani, aiz sevis atstājot Kristapu Skrodi/Normundu Verbeli.

Tika apbalvota arī ātrākā FWD ekipāža, un te nepārspēts palika Aigars Tīdmanis ar  Jāni Bumbuli.

Komandu vērtējumā labākie – Rude Racing, otrā Mārupes Rally Team, un trešā vieta EEK racing komandai.

Nākamais minirallija kausa izcīņas posms „Marienburga”notiks  Alūksnē, 24.augustā.