Minirallija sezona sāksies Madonā

Madona_mini_2014-02-15 14-31-12_1

Jau 31. janvārī ar sacensībām „Madona 2015” tiks atklāta 2015.gadā minirallija kausa izcīņas sezona.

LAF Standartauto komisijas izveidotais minirallijs – rallija tipa sacensības, kurās var piedalīties jebkurš braukt gribētājs ar savu ielas satiksmē izmantojamo automašīnu, iepriekšējā sezonā ir izpelnījies lielu dalībnieku interesi. Cerams, ka šī interese būs tikpat noturīga arī šogad.

Ar šo gadu minirallija dalībniekiem būs iespēja pirms sacensībām iepazīties ar ātrumposmiem, ņemot talkā organizatoru piedāvātu stenogrammu, kas braucējiem ļaus vēl vairāk izbaudīt „lielā rallija” sajūtas.

Braucējiem būs iespēja sacensties sekojošās ieskaites grupās – 1600, 2WD, 4WD, 4WD+, kā arī Open (kur startēs arī sporta auto, kas neatbilst citām klasēm) un Junioru kausa izcīņā.
Minirallija „Madona 2015” trasi veidos 7 ātrumposmi, kuru kopējais garums būs 15 km. Organizatori stāsta, ka ātrumposmi šogad izvēlēti vēl aizraujošāki, nekā tas bija iepriekšējā sezonā, turklāt

laika prognozes janvāra beigās sola ziemas atgriešanos – salu un sniegu.

Tāpat kā pērn, arī šogad miniralliju „Madona” atbalsta novada pašvaldība, un arī šoreiz sportistu un organizatoru rīcībā tiks atvēlētas gan divas zāles Domes ēkā, gan silta telpa, kur uzlīmēt starta numurus dalībnieku automašīnām.

Nu jau tradicionāli minirallija sacensības Madonā gaida ne tikai to dalībnieki un līdzjutēji, bet arī pilsētas iedzīvotāji, jo sacensību starts tiks dots pašā Madonas centrā, Saieta laukumā pie novada Domes ēkas.
Dalībnieku pieteikšanās minirallijam notiek interneta vietnē www.4rati.lv, pasākuma dienā turpat varēs sekot līdzi rezultātiem, bet īsi pirms sacensībām portālā skatītāju ērtībām tiks publicētas arī ātrumposmu kartes.