Motosportists Jonass saņem „Škoda Citigo”

Jonass_Skoda_Citigo_6

Pirmdien, 29. decembrī viens no talantīgākajiem Latvijas jaunajiem motokrosistiem Pauls Jonass “Škoda” oficiālā dīlera “Karlo Motors” autosalonā saņēma savu pirmo automašīnu – “Citigo G-Tec”.

Līdz ar automašīnas nodošanu “Karlo Motors” paziņoja par pievienošanos Jonasa atbalstītājiem.

“Liels paldies “Škoda” un “Karlo Motors” par atbalstu un brīnišķīgo dāvanu. Šī ir mana pirmā automašīna dzīvē. Atliek vien nokārtot visus eksāmenus, lai saņemtu autovadītāja apliecību. Šis būs man ļoti piemērots un ekonomisks automobilis, kāds man nepieciešams Beļģijā, lai patstāvīgi nokļūtu no dzīvesvietas līdz treniņu bāzei,” nespējot apslēpt prieku, stāsta jaunais motosportists.

Ar jauno automašīnu Pasaules, Eiropas un Latvijas čempions, “Red Bull KTM Factory Racing Team” braucējs Pauls Jonass patstāvīgi varēs braukt, sākot no 2015. gada janvāra vidus, kad būs nosvinējis savu astoņpadsmito dzimšanas dienu un ieguvis autovadītāja apliecību.

Jonass_Skoda_Citigo_1

Informācijai: “Škoda” pilsētas automobilis “Citigo G-Tec” ir aprīkots ar viena litra dzinēju, kas pielāgots darbam ar saspiestu dabasgāzi (CNG). Tā CO2 izmešu apjoms ir viens no mazākajiem starp auto būvē izmantotajiem iekšdedzes dzinējiem – tikai 79 g/km, bet degvielas izmaksas aptuveni 2,9 eiro uz simts kilometriem.

Birkas: