Nākamajā Latvijas rallija čempionāta posmā – tikai 12 Latvijas ekipāžas

Rallijs-kurzeme_Rando-Aav-620x300

Kā nākamais autorallija Latvijas čempionāta kalendārā ir “Rally 300 Lakes”, kas 7.-9. augustā notiks Lietuvas Aukštaitijā.

Tās paralēli būs gan Ziemeļeiropas (NEZ), gan Lietuvas un Latvijas čempionāta ieskaites sacensības. Šobrīd dalībai rallijā reģistrētas 97 ekipāžas. 31 no tām pieteikusies startam Latvijas čempionāta vērtējumā, diemžēl tikai 12 ir latviešu ekipāžas, bet pārējās – no Krievijas, Igaunijas, Polijas un Lietuvas. Savukārt Lietuvas čempionāta ieskaitē sacentīsies 41 ekipāža.

“Rally 300 Lakes” sāksies ceturtdien, 7.augustā ar kvalifikācijas ātrumposmu,

kurā 20 favorītu ekipāžas noskaidros starta kārtību pirmajai rallija dienai. Piektdien, 8. augusta pēcpusdienā pēc atklāšanas ceremonijas dalībnieki mērosies spēkiem trīs asfalta ātrumposmos Visaginas un Zarasu pilsētu ielās, bet galvenā rallija sacensību daļa norisināsies sestdien, 9. augustā, kad kopumā sportistiem būs jāveic astoņi ātrumposmi.

Rallija rīkotāji ziņao, ka cita starpā trasē ir iekļauts viens no iespaidīgākajiem tramplīniem Baltijā, kas atrodas piektajā un septītajā posmā. Starp citu šogad “300 Lakes Rally” paviesosies arī mūsu valstī – sacīkšu garākais (32 km), t.i., 12. posms, startēs Lietuvā, bet finišēs jau Latvijas teritorijā.