Nedēļas nogalē Rīgā atkal FMX Latvijas Grand Prix motofrīstaila šovs. Nākamgad nebūs

Libor_Podmol_NotJ_FMX_Riga_10102009_02

Rīgā 26.oktobrī notiks Motofrīstaila Pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix, kas septiņus gadus pēc kārtas ir priecējis Latvijas motosporta līdzjutējus un adrenalīna cienītājus, kā arī plaši nesis Latvijas un Rīgas vārdu pasaulē. Ņemot vērā, ka čempionātā ir bijis divu mēnešu pārtraukums un līdz čempionāta beigām ir tikai trīs posmi, sportisti ļoti aktīvi gatavojas šīm sacensībām.

Arēnā Rīga 26. oktobrī uz starta stāsies desmit motofrīstaila sportisti no sešām pasaules valstīm. Viens no lielākajiem pārsteigumiem Latvijas līdzjutējiem un Pasaules čempionāta dalībniekiem būs austrālietis Robs Adelbergs, kurš pēc trīs gadu pārtraukuma atkal ir nolēmis izmēģināt savus spēkus šajā čempionātā. Viņš viennozīmīgi ir jāmin arī starp iespējamajiem pretendentiem uz uzvaru Rīgā, jo šīs sezona viņam ir viena no labākajām. Jāpiemin, ka Adelbergs šogad izcīnīja uzvaru Red Bull X-Fighters Glen Helenā. Līdz ar Latvijas Grand Prix motofrīstaila apritē atgriezīsies arī francūzis Braiss Izzo, kurš traumas dēļ bija spiests izlaist trīs mēnešus.

Šogad Arēnā Rīga arkal būs redzams arī mūsu pašu Mārtiņš Aleksandrovičs,

kurš nolēmis piedalīties Whip lēcienu sacensībās, kas notiks pirms Latvijas Grand Prix fināla.

Neoficiāla informācija liecina, ka īpašus trikus Latvijas Grand Prix ir sagatavojuši abi čempionāta līderi – latviešu publikas favorīts, čehs Libors Podmols un francūzis Deivids Rinaldo. Tas, protams, nav nekāds pārsteigums, jo abiem sportistiem ir svarīgs katrs čempionāta punkts un tos var nopelnīt tikai ar jauniem trikiem vai to kombinācijām pārsteidzot žūriju un skatītājus.

Arī šogad visiem motofrīstaila faniem būs iespēja tieši kontaktēt ar sportistiem. Pirms un pēc sacensībām Arēna Rīga foajē notiks autogrāfu sesijas, bet visu nakti klubā Mad House notiks Red Bull rīkotā FMX Latvijas Grand Prix ballīte, kurā kā jau vienmēr piedalīsies arī paši sportisti.

Šobrīd jau ir skaidrs, ka 2014.gadā Pasaules čempionāta sacensības Motofrīstailā Latvijā nenotiks. Par 2015. gadu pagaidām informācijas nav, tapēc visi tiek aicināti uz Arēnu Rīga, lai iespējams pēdējo reizi klātienē Rīgā skatītu šo grandiozo pasākumu.

Plašāku informāciju par FMX Latvijas Grand Prix iespējams atrast www.fmxlatvia.lv, kā arī www.nightofthejumps.com.