Nitišs Hokenheimā pārliecinoši iekļūst rallikrosa pasaules čempionata posma pusfinālā

REINIS NITISS_Hokenheima 2015

Sesdien, 2.maijā, aizvadot vēl divus kvalifikācijas braucienus, kas turpināja piektdien aizsākto FIA pasaules rallijkrosa čempionāta otro posmu, latviešu braucējs Reinis Nitišs 22 dalībnieku konkurencē kopumā ierindojās 2.vietā un kvalificējās pusfinālam, kur svētdien startēs no pirmās starta rindas.

Piektdienas divos kvalifikācijas braucienos, uzrādītajiem piektajam un sestajam rezultātam, sestdien Reinim (Ford Fiesta ST) abos braucienos izdevās saniegt trešo labāko laiku, kas kopsummā viņu izvirzīja otrajā vietā un nodrošināja labu starta vietu pusfinālā.

Tikmēr sestdien ļoti pārliecinošs bija pasaules čempions Peters Solbergs

(Citroen DS3), kurš bija ātrākais abās kvalifikācijās, tādējādi izvirzoties līderpozīcijā, lai pats sacensību sākums titulētajam norvēģim nemaz tik veiksmīgs nebija. Proti pirmajā kvalifikācijā viņam tikai 16.-tais laiks, bet otrajā tomēr jau trešais.

Trešajā vietā pēc kvalifikācijas rezultatiem ierindojies brits Laiams Dorans (Citroen DS3), bet ceturtais ir 1.posma uzvarētājs – zviedrs Johans Kristofersons (VW Polo). Savukārt Nitiša komandas biedram – norvēģim Andreasam Bekerūdam (Ford Fiesta ST) kvalifikācijas summā septītais labakais rezultats un arī vieta pusfinālā.

„Veiksmīgi, ka pats nebiju iesaistīts kādā no starpgadījumiem, un tas šodien ļāva man braukt ātri un uzrādīt konkurētspējīgu rezultātu. Šobrīd svarīgi noturēt uzņemto kursu, lai arī posma finālbraucienos iegūtu vērtīgus punktus čempionāta kopvērtējumā!” apņēmīgs pirms starta pusfinālā ir Nitišs.

Ar kvalifikācijas kārtu rezultātiem var iepazīties ŠEIT.