Nitišs un Bakeruds piedalīsies Žiguļu Kausa septītajā posmā

20140731_ FOTO2_ (atsauce_ QNIGAN.COM)

17. augustā Baronu trasē Salas pagastā norisināsies Žiguļu Kausa septītais posms, kurā piedalīsies arī rallijkrosa pasaules čempionāta dalībnieki Reinis Nitišs un Andreass Bakeruds.

“Jau sezonas sākumā ar komandas biedru Andreasu norunājām, ka vajadzētu aizbraukt vienam pie otra ciemos, lai nepiespiestā atmosfērā varētu viens otru vairāk iepazīt. Augusta vidūpasaules čempionātā starp sacensībām Kanādā un Francijā ir neliela pauze, līdz ar to mums ir brīvs laiks. Tā kā šajā laikā paredzētas pirmās sacensības jaunajā rallijkrosa trasē Biržu lidlaukā – Žiguļu Kauss -, kurās plānoju piedalīties, piedāvāju arī Andreasam iespēju startēt šajās sacensībās. Viņš bez domāšanas piekrita, lai gan viņam nav ne mazākā nojausma, kas tas ir… Galvenais, ka varēsim kopā pavadīt vairākas dienas, pārrunājot ne tikai sacīkšu tehniskos datus un trajektorijas, bet arī ar autosportu nesaistītus tematus,” tā par gaidāmo viesi no Norvēģijas stāsta Reinis Nitišs.

“Pirmo reizi Latvijā biju pirms diviem gadiem ziemā, kad Rīgā norisinājās Eiropas rallijkrosa čempionāta apbalvošanas ceremonija. Lai gan šī vizīte ilga vien dažas stundas, jau toreiz, satiekot latviešus, viņi mani pārsteidza ar savu aizrautību un entuziasmu, tāpēc esmu ļoti priecīgs, ka

tagad Latvijā varēšu pavadīt vairāk laika, iepazīt Latviju

- gan Rīgu, gan komandas biedra Reiņa Nitiša dzimto Jēkabpili. Ceļošana dod man jaunu pieredzi un iespaidus, kurus neviens man nevar atņemt, tāpēc šādam piedāvājumam piekritu uzreiz.

Reinis man rādīja videoierakstus no Žiguļu Kausa sacensībām, un teikšu godīgi – tas viss izskatās pēc lielas jautrības. Lai gan mana pirmā mašīna bija aizmugures piedziņas Ford Sierra, tas bija tik sen, ka es pat vairs neatceros, kā bija ar to braukt. Tāpēc man nav ne jausmas, kā būs startēt ar VAZ automašīnu. Lai gan mans mērķis ir nepiespiestā gaisotnē izbaudīt brīvdienas, es nemīlu zaudēt, tāpēc jau šodien varu teikt, tiklīdz apsēdīšos pie stūres, mans mērķis būs uzvarēt un apsteigt Reini,” ar smaidu stāsta Olsbergs MSE komandas pilots Andreass Bakeruds.