Nitišs un Baumanis dodas uz rallijkrosa posmu Norvēģijā

SuperCar_1

Nedēļas nogalē Norvēģijā, Hellas trasē norisināsies FIA pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta trešais posms.

Pasaules čempionātā „SuperCar” klasē cīņu aizvadīs Reinis Nitišs, kuršs uz Norvēģiju dodas, šobrīd atrodoties kopvērtējuma ceturtajā vietā. Abās pirmajās sacīkstēs Nitišam izdevās iekļūt fināla sešu labāko braucēju pulkā. Tiesa, iepriekšējā posmā Lielbritānijā tehnikas defekts dažas minūtes pirms finālbrauciena starta neļāva Reinim cīnīties par pjedestālu.

„SuperCar” klasē Norvēģijas posmam pieteikušies 38 dalībnieki.

„Super 1600” klasē iepriekš aizvadītais Lielbritānijas posms īpaši neveiksmīgs bija Jānim Baumanim – motora defekta dēļ viņš nekvalificējās pusfinālam. Tomēr arī Baumanis, kurš debijas sacīkstē Portugālē guva trešo vietu, ir gatavs cīnīties par augstākajiem rezultātiem: “Iepriekšējā posma neveiksme nespēj mani izsist no līdzsvara, esmu gatavs startam. Par to pārliecinājos izmēģinājumos, kur veicu daudz apļu, smagā režīmā testēju mašīnu un esmu pārliecināts, ka komanda ir sagatavojusi lielisku auto. Es zinu, ka Portugāles pjedestāls nebija apstākļu sakritība, ko gribu pierādīt katrā nākamajā posmā. Izmēģinājumos arvien vairāk progresēju tehnikas apgūšanas un pilotēšanas ziņā. Mašīnas spēju robežas noliku krietni tālāk nekā to biju darījis līdz šim – lielisks auto!”

Jāņa Baumaņa pārstāvētajā „Super 1600” klasē Norvēģijas sacīkstēm ir 22 pieteikumi, tostarp viens no pēdējiem saņemts no norvēģa Oskara Solberga – rallija zvaigznes Heninga Solberga dēla.