Nitišs Vācijas posmā nekvalificējas pusfinālam

Nitiss_18

Jaunais un daudzsološais Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs nule kā aizvadītajā pasaules čempionāta Vācijas posmā “SuperCar” klasē pirmo reizi šosezon nesasniedza sacīkšu pusfinālu.

Pasaules čempionāta devītajā posmā, kas norisinājās Esteringas trasē Vācijā, Nitišs sestdien pirmajā kvalifikācijas kārtā finišēja ar piekto rezultātu, bet otrajā uzrādīja visai pieticīgo 14. rezultātu, divu sēriju kopvērtējumā ierindojoties desmitajā vietā.

Divi svētdienas kvalifikācijas braucieni Reinim nepadevās veiksmīgāki – trešajā kārtā latviešu pilota vadītā mašīna zaudēja jaudu, kā rezultātā sportists finišēja vienā no pēdējām vietām, savukārt ceturtajā braucienā Nitišs ieņēma 17. vietu,

kas kvalifikācijas summā deva vien 16. vietu.

Iepriekš šosezon Nitišs tikai reizi nebija sasniedzis finālu, kurā startē seši labākie braucēji, bet šoreiz viņam neizdevās iekļūt par 12 pusfinālistu pulkā.

Uzvaru Vācijas posmā atkal izcīnīja norvēģu rallija veterāns Peters Solbergs, kurš finālbrauciena finišā vārda tiešākajā nozīmē tikai par mata tiesu (5 sekundes tūkstošdaļām) pārspēja atraktīvo zviedru braucēju Matiasu Ekstrēmu.