Noskaidroti Latvijas pārstāvji īres kartingu čempionāta pasaules fināla posmam

Kartingi 333

Pēc desmit šīs vasaras sacensību posmiem Sporta kompleksā 333 ir noskaidroti pirmie braucēji, kuri izcīnījuši ceļazīmi nākamgad pārstāvēt Latviju pasaules lielākā īres kartingu čempionāta Sodi World Series (SWS) pasaules finālposmā. SWS Spirint Cup disciplīnā Latviju pārstāvēs Jānis Petrāns, bet SWS Junior Cup – Ričards Freibergs.

SWS Latvijas ieskaites TOP3 Sprint Cup šogad veidoja Jānis Petrāns (7485 punkti), Rihards Vāvere (6044 punkti) un Kaspars Ritums (5356 punkti), bet Junior Cup TOP3 ierindojās Ričards Freibergs ar 3489 punktiem, Edgars Bitenieks ar 3038 punktiem un Krists Ziders ar 2909 punktiem.

2015. ir pirmais gads, kad Latvija tiek oficiāli iekļauta SWS,

pasaules lielākā īres kartingu čempionāta kartē un kā oficiālā Latvijas braucēju atlases norises vieta šajā čempionātā ir Sporta komplekss 333.

Abu ieskaišu pirmo vietu īpašniekiem tiek piešķirta bezmaksas dalība SWS World Final posmā, kura norises vieta jau drīzumā tiks starptautiski paziņota. Uzvarētāji tiek noteikti pēc vienotas SWS punktu sistēmas, kas ir proporcionāla katru sacensību posmu laikā uzrādītājiem apļa laikiem un dalībnieku skaitam.

„Pirmajā SWS sezonā Latvijā piedalījās vairāk nekā 100 individuālu braucēju, no kuriem šobrīd abi mūsu pirmo vietu ieguvēji Sprint Cup un Junior Cup disciplīnās vispasaules rangā ierindojas starp 100 labākajiem braucējiem! Jānis Petrāns Sprint Cup cīnās teju 4000 dalībnieku konkurencē, bet Ričards Freibergs – 600 braucēju konkurencē. Sezonas sākumā izvirzījām mērķi noskaidrot, vai Latvija ir kartinga lielvalsts, novēlu pasaules fināla posmā puišiem to pierādīt! Šis bija labs starts pirmajai SWS sezonai, tāpēc ceru, ka nākamajā gadā SWS Latvijas atlases posmi būs vēl jaudīgāki,” stāsta Sporta kompleksa 333 vadītājs Haralds Šlēgelmilhs.