“O’Kartes Autosporta Akadēmija komanda” uz Talsiem brauc cīnīties par uzvaru R2 klasē

Ralfs Sirmacis_ Aigars Tidmanis

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. maijā, Talsu apkārtnē, startēs Latvijas Rallija čempionāta 4. posms, rallijs “Rally Talsi 2013”. R2 klasē uz starta stāsies 9 ekipāžas no 5 valstīm, tajā skaitā arī OKartes Autosporta Akadēmijas sportisti – Ralfs Sirmacis / Māris Kulšs, Emīls Blūms / Andris Mālnieks un Kristaps Feldmanis / Raivis Poišs.

Pēc veiksmīgi iesāktas vasaras sacīkšu sezonas “Kalnamuižas” rallijsprintā, O’Kartes Akadēmijas sportisti atzīst, ka uz ralliju “Talsi 2013” brauc cīnīties par uzvarām. Šī brīža R2 klases līderis Ralfs Sirmacis: “Aizvadītajā rallijsprintā ar komandas biedru Emīlu Blūmu izvērtās interesanta cīņa, ceru, ka varēsim to turpināt arī Talsos.”

Ralfs Sirmacis: ”Mērķis man ir tikai viens – uzvarēt!”

Padoties negrasās arī OKartes Autosporta Akadēmijas sportists Emīls Blūms, kurš šobrīd Latvijas Rallija čempionāta kopvērtējumā no līdera R. Sirmača atpaliek tikai par 5 punktiem. E.Blūms: “Centīšos braukt maksimāli ātri un precīzi, lai uzvarētu. Jābrauc tā, lai pašam prieks. Domāju, ka viss ieplānotais izdosies.”

Jaunākais OKartes Autosporta Akadēmijas pilots Kristaps Feldmanis, kuram šī ir pirmā rallija sezona viņa autosportista karjerā, “Talsos” turpinās pilnveidoties. K.Feldmanis: “Mans mērķis gaidāmajā rallijā ir turpināt mācīties gan braukšanu, gan trenēt sadarbību ar stūrmani. Man ir svarīgi sezonas beigās spēt ievērojami kāpināt tempu un cīnīties par augstu rezultātu. Nevēlos likt OKartes Autosporta Akadēmijas komandai vilties.”