Pērnavā pirmo reizi Baltijā norisināsies vērienīgas “Legends” automašīnu sacīkstes

Inex Legends - Photograph by Paul Blackburn

No 26. līdz un 28.jūnijam Pērnavā, Auto24ring trasē tiks aizvadīts Baltijas autošosejas čempionāta trešais posms “Baltic Touring Cars” klases automašīnām. Reizē ar Baltijas autošosejas čempionāta posmu, pirmo reizi Baltijā norisināsies “Baltic Sea Cup For Legends” sacīkstes, pulcējot līdz pat 40 interesantajām Legends klases automašīnām ar dalībniekiem no 4 valstīm.

Sākotnēji Baltijas autošosejas čempionāta trešā posma norise bija paredzēta 3. un 4. jūlijā Biķernieku trasē, kas vienlaicīgi būtu bijusi arī trases atklāšana pēc vērienīgajiem rekonstrukcijas darbiem, taču, ieilgušo rekonstrukcijas darbu dēļ, posms ir pārcelts uz Pērnavas Auto24ring trasi.

Baltijas čempionāta sacīkstes ir iekļautas kopējā programmā ar Somijas autošosejas čempionāta posmu,

līdz ar to sacensību programma solās būt iespaidīga kopējā dalībnieku skaita ziņā. Šajā posmā tiks aizvadīts prestižākās Baltijas autošosejas klases “Baltic Touring Cars” trešais posms un Baltijas jūras Leģendu kausa otrais posms. Šis posms solās pulcēt Baltijā vēl neredzēti daudz Legends klases automašīnas. Posmu Igaunijā plāno apmeklēt 40 šīs klases sportisti no četrām valstīm –  Somijas, Krievijas, Gruzijas un Latvijas.

Uz starta redzēsim tādus latviešu braucējus kā vairākkārtējo Baltijas autošosejas čempionu Uldi Timaku, kurš jau izmēģināja spēkus pirmajā Baltijas jūras Leģendu kausa posmā Somijā. Pirmo reizi ar nesen iegādāto Legends automašīnu uz starta stāsies arī Latvijas kartingu čempions Mārtiņš Lapiņš. Iespējams, viņiem pievienosies vēl kāds latviešu sportists, jo Latvijā šogad kopā iegādātas jau piecas Legends automašīnas.

Jāpiemin, ka kuplā saitā “Legends” automašīnas būs redzamas arī Rīgā, no 22. līdz 23. augustam, “Riga Summer Race” sacensību ietvaros Biķernieku trasē.