Pirms Jāņu svinībām, 22.jūnijā vēl notiks rallija supersprinta posms Smiltenes „Tepera” trasē

Rallija supersprints_Arturs Enkurs

Dienu pirms Līgo vakara, 22.jūnijā Smiltenes „Tepera” trasē norisināsies kārtējā, šogad  jau piektā Freko rallija supersprinta sacensība standarta automašīnām.

Tiem rallija supersprinta dalībniekiem, kas Smiltenes pusē ieradīsies jau 21.jūnijā, „Tepera”  kartinga trasē tiks piedāvāti brīvie treniņi uz asfalta seguma. Savukārt vakarā iepretim kartinga trasei Līgo kalnā tiks gaidīti līgotāji, jo pulksten 21 tur sāksies Līgo dienas koncerts un balle.

Teatralizētā koncertuzvedumā piedalīsies dejotāji, dziedātāji un aktieri no Smiltenes un Brantu pagasta, bet ballē spēlēs grupa “Ceļojums”. Kā informē organizatori, ieeja pasākumā ir bez maksas.

Sestdien, 22.jūnijā rallija supersprinta dalībniekiem no 8:30 sāksies administratīvā pārbaude un iepazīšanās ar trasi. Dalībnieku sapulce – 11:00, bet sacensību starts – 11:30.

Rallija supersprintā ir atļauts piedalīties ar jebkuras markas vieglo automašīnu, kas atbilst Ceļu satiksmes un LAF Tehniskajiem noteikumiem. Atkarībā no automašīnu tehniskajiem parametriem, sacīkste norisināsies deviņās gan standartautomašīnu, gan sporta auto ieskaites klasēs.

Trases, kas izveidota sporta un atpūtas kompleksa «Teperis» teritorijā, kopējais garums būs 9 km. Sportistiem būs jāveic trīs 3 km gari ātrumposmi, kas sastāvēs no 60% grants un 40% asfalta seguma.

„Tepera” trases saimnieks Vairis Tralla stāsta, ka šogad trases konfigurācija būs mazliet pamainīta, ir atrasti daži papildus līkumi, atšķirībā no iepriekšējām te notikušajām supersprinta sacensībām, nedaudz mainīts starta un finiša izvietojums.

Uzvarētāju apbalvošana notiks 17:00, organizatori būs arī parūpējušies, lai ātrākie braucēji svētkos varētu cienāties ar alu un sieru.

www.4rati.lv sadaļā «Supersprints» turpinās dalībnieku reģistrācija. Tur atrodami arī sacensību dokumenti.