Pols di Resta atgriezies DTM

Paul-di-Resta-1

Vācu salonmašīnu šosejas sacīkšu seriāla 2010. gada čempions Pols di Resta ir pametis F1 un atgriezies „Mercedes-Benz” komandā, lai šosezon atkal startētu DTM.

„Mercedes-Benz” uzņēmās šefību par jauno skotu pilotu kopš 2000. gada, kad Pols vēl brauca ar gokartu. 2006. gadā viņš kļuva par F3 eirosērijas čempionu, bet gadu vēlāk jau nonāca „Mercedes” DTM komandā. Nākamo triju sezonu laikā di Resta izcīnīja sešas uzvaras un sešas reizes nopelnīja tiesības startēt no pirmās starta vietas. 2010. gadā viņš izcīnīja DTM čempiona titulu un sezonas beigās pārcēlās uz F1.

Trīs sezonas skotu autobraucējs startēja „Force India” vienības sastāvā, taču 58 aizvadītajās sacīkstēs īpaši spožus rezultātus nesasniedza.

„Mercedes-Benz” DTM komanda vēl nav publicējusi pilnu pilotu sastāvu.

Paul-Di-Resta-Mercedes-Benz-DTM-2014-2

Pagaidām oficiāli apstiprināti līgumi tikai ar diviem braucējiem – Polu di Restu un Geriju Pafetu. Viņi abi arī kopš otrdienas (21.01.) atrodas Portimao trasē, Portugālē, kur testē „Mercedes AMG C-Coupe” jaunās sezonas sacīkšu mašīnu. Nav izslēgts, ka Štutgartes ražotāja motoru sporta nodaļa nolēmusi šosezon likt uzsvaru uz jaunajiem pilotiem. Presē jau izskanējis komandas vadības nekonkrēts izteikums, ka di Resta un Pafets būs labs piemērs „Mercedes” junioriem…

Birkas: