“Preses namā” rīko kartinga sacensības arī bērniem

1_Gokarts_sacensibas_berniem_19.04.2015

Šodien, 19. septembrī, nesen atvērto kartinga halli “Preses Nams” pierūcināja bērni no dažādām Latvijas pilsētām, pārbaudot savu veiklību šķēršļu trasē.

Katram dalībniekam sacensību laikā bija jāveic divi braucieni pa speciāli izveidotu trasi ar pieciem uzdevumiem, kur bērniem bija jārāda savas iemaņas manevrēšanā starp šķēršļiem. Lai noskaidrotu uzvarētāju, tika ņemts vērā ātrākais apļa laiks.

18_Gokarts_sacensibas_berniem_19.04.2015

Uz pasākumu bija sabraukuši bērni no Daugavpils, Jūrmalas un Daugmales, kā arī piedalījās divas komandas no Rīgas. Komandu dalībnieki startēja ar pašuzbūvētiem kartinga modeļiem un startēja divās vecuma grupās.

10_Gokarts_sacensibas_berniem_19.04.2015

Mazos censoņus atbalstīt, protams, bija ieradušies arī viņu vecāki un skolotāji, kuri deva padomus veiksmīgākam startam. Trasē darbībā varēja vērot arī meitenes, kuras braukšanas prasmēs nemaz neatpalika no puišiem.

12_Gokarts_sacensibas_berniem_19.04.2015

Kā zināms, daudzi šobrīd atpazīstami auto sportisti savas gaitas sākuši tieši kartinga sacensībās, tāpēc, lai radītu bērnos vēl lielāku interesi par sacensībām un ātrumu,  pasākuma organizētāji šāda veida pasākumus solās rīkot vēl. “Automedia.lv” piedāvā ielūkoties fotogalerijā no pasākuma.

8_Gokarts_sacensibas_berniem_19.04.2015