Publicēts Eiropas autokrosa Latvijas posma dalībnieku saraksts

Autokross_volonts

Šobrīd FIA Eiropas autokrosa čempionāta pirmajam posmam, kas norisināsies 25. un 26. maijā sporta kompleksā „Mūsa”, pieteikušies 92 sportisti.

Oficiālā pieteikšanās Eiropas autokrosa Latvijas posmam noslēdzās svētdien, 12. maijā. Kā liecina oficiālais dalībnieku saraksts, „Buggy 1600” klasē Bauskā uz starta gatavojas iziet 28 sportisti, „Super Buggy” klasē – 25, „Touring Autocross” klasē – 16, bet „Junior Buggy” klasē – 13 braucēji. Bez tam desmits sportistu gatavojas cīņai nacionālajā B600 klasē, kurai „Mūsā” būs Latvijas čempionāta ieskaite. Tomēr nav izslēgts, ka atlikušajās dienās sportistu skaits varētu vēl palielināties, jo pieteikumi tiek pieņemti arī pēc oficiālā termiņa.

Latviju Eiropas čempionāta Bauskas posmā pārstāvēs astoņi sportisti:

„Super Buggy” klasē uz starta stāsies Jānis Boks, Ervīns Grencis un Juris Kuļikovskis, „Buggy 1600” klasē sacentīsies Andris Kuļikovskis, Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Ronalds Baldiņš, savukārt „Touring Autocross” klasē startēs Agris Brediks. Daži no viņiem jau aizvadījuši pirmās treniņsacīkstes. Grencis, kurš šogad no „Buggy 1600” pārgājis klases uz jaudīgāko „Super Buggy”, pagājušajā nedēļas nogalē debitēja Čehijas čempionātā – Novapakas trasē Ervīns ar jauno bagiju ieņēma piekto vietu 22 dalībnieku konkurencē. Mazāk veiksmīgi bija latviešu starti Baltijas un NEZ kausa posmā Lietuvā: Māris Līcis izstājās finālbraucienā, atrazdamies vadošajā pozīcijā, Jānis Ščerbickis cīnījās ar tehnikas ķibelēm, bet Agris Brediks ar savu „Mitsubishi Lancer Evo VIII” apmeta kūleņus.

Ceturtdien, 16. maijā visi interesenti aicināti bez maksas apmeklēt FIA Eiropas autokrosa čempionāta Latvijas posma treniņu dienu. Sportistiem testu braucieniem trase būs atvērta no 12:00 līdz 17:00. Braucienu starplaikos braucēji būs gatavi atbildēt uz mediju pārstāvju un līdzjutēju jautājumiem.

Atgādinām, ka turpinās biļešu iepriekšpārdošana uz 25. un 26. maija sacensībām sporta kompleksā Mūsa. Informāciju par gaidāmo FIA Eiropas autokrosa čempionāta 1. posmu, kā arī biļešu iegādi meklējiet interneta vietnē www.musa.lv.