Rallija supersprinta sacensība 9.martā notiks Biķerniekos nevis uz Ludzas ezera

Rallijs SS_Dace Janova

Šīs nedēļas beigās, 9.martā, norisināsies Latvijas čempionāta un „Freko” kausa izcīņas rallija supersprintā 3.posms.

Sākotnēji plānotā sacensības norises vieta bija Ludza ezers Stāmerienas pagastā.

Diemžēl nepietiekamās dalībnieku aktivitātes dēļ organizatori ir spiesti plānus mainīt, un  LAF Standarta automobiļu komisija pieņēmusi lēmumu  – 9.marta rallija supersprinta posms ir pārcelts uz Biķernieku trasi. Līdz ar to nolikumā tiek svītrotas 2WD Sport un 4WD Sport ieskaites grupas.

Biķernieku trasi tās īpašnieki ir apņēmušies speciāli sagatavot supersprinta sacensībai, lai nodrošinātu dalībniekiem ziemas sacīkstei atbilstošu trases segumu.

Pēc šīs nedēļas nogales arī rallija supersprinta sacensību kalendārā iestāsies pauze līdz maijam. Supersprinta ceturtā posma paredzētais datums bija 25.maijs, bet, ņemot vērā to, ka šajā laikā Bauskā norisināsies Eiropas čempionāta autokrosā sacensība, minētais datums bija jāmaina. Tādēļ nākamā sacīkste notiks 11.maijā Jūrmalā un būs labs pārsteigums dalībniekiem, kuriem būs jāsacenšas pavisam jaunā trasē.

Pieteikšanās supersprinta 3.posmam turpinās interneta vietnē www.4rati.lv, sadaļā „Sacensības un rezultāti”, tur atrodams arī pieteikušos dalībnieku saraksts un sacensību oficiālie dokumenti – nolikums un biļetens Nr.1.