Rallija supersprints atvadās no ziemas ar posmu Biķernieku kupenās

01 - Rallisprints 9.marts_Dace Janova

Sestdien, 9.martā Biķernieku trasē norisinājās Latvijas čempionāta un „Freko” kausa izcīņas rallija supersprintā trešais posms. Šī sacensība noslēdza rallija supersprinta ziemas sadaļu un jāatgādina, ka 2013. bija pirmais gads, kad supersprinta disciplīnā startējošie sportisti varēja mēroties spēkiem arī ziemā.

Vēl piektdien Biķernieku kartinga trasē, kas bija iekļauta supersprinta distancē, sniega tikpat kā nav bijis.  Tomēr risinājums rasts, tajā savedot un izlīdzinot sniegu no pārējās sporta kompleksa teritorijas.

Sniegs un ledus, kas mijās ar saulē atkusuša asfalta joslām, sagādāja braucējiem ne vienu vien pārsteigumu, kas dažiem beidzās ar kārtīgu padzīvošanos kupenās.

VAZ Historic Open klasē pirmais Biķernieku posmā bija Kalvis Tēts, RWD klasē Andris Vovers, FWD 1600+ klasē Aivo Gailītis, FWD 1600 klasē Andris Aleksejevs, 4WD+ Vigo Rubenis, 4WD OPEN  klasē uzvaru svinēja Mārtiņš Mietiņš, bet Māris Druva uzvarēja  4 WD klasē, 2WD OPEN   klasē pirmais  Agris Kalvišs.

„Patīkami, ka trases saimnieki bija turējuši savu solījumu un patiešām sagatavojuši kārtīgu ziemas trasi, ” komentē LAF Standarta automobiļu komisijas vadītājs Juris Mūrnieks.

Nākamā Latvijas čempionāta un Freko kausa izcīņas rallija supersprinta sacensība notiks 11.maijā Jūrmalā.