Rallijkrosā startēs norvēģu sapņu komanda

Solberg_Hvaal_1

Kā ziņo “rallycross.lv”, sagaidot rallijkrosa pasaules čempionāta pirmo sezonu, zem viena karoga apvienojušies 2003. gada autorallija pasaules čempions Peters Solbergs un norvēģu jaunais talants Aleksandrs Hvāls.

Pēc tam, kad Kenets Hansens uzsāka sadarbību ar „Peugeot”, Hvālam nācās meklēt jaunu partneri. Un talantīgais norvēģis atrada kopīgu valodu ar savu slaveno tautieti „misteru Holivudu” Solbergu.

Atgādināsim, ka

Hvāls spīdoši noslēdza aizvadīto sezonu,

izcīnot uzvaras pēdējos divos posmos Austrijā un Vācijā, kas ļāva viņam kopvērtējumā ierindoties augstajā sestajā vietā. Solbergs atzīst, ka Aleksandrs ir ļoti talantīgs, tādēļ viņiem būs ļoti spēcīga komanda, varbūt pat spēcīgākā rallijkrosa pasaules čempionātā. Savukārt Hvāls uzskata, ka viņam ir ļoti paveicies strādāt vienā komandā ar Peteru, jo viņš ir ļoti zinošs un pieredzējis, no viņa daudz var mācīties. Šī sadarbība noteikti palīdzēs augstu rezultātu sasniegšanai.

Solberg_Hvaal

Arī nākamsezon Solberga komanda – tiek šifrēta kā „PSRX” – izmantos „Citroen DS3” automobiļus ar Francijā speciāli sagatavotiem dzinējiem. Ja atceramies, tieši dzinēja problēmas šogad vairākkārt pievīla rallija eksčempionu.