Rallijsprinta “Alūksne 2015” dalībnieku listē vairāki intriģējoši pieteikumi

Gryazin_Aluksne

Lai gan Rīgā laika apstākļi šobrīd liek ielās doties gandrīz vai gumijas zābakos, Latvijas ziemeļu pusē viss ir tieši tā, kā jābūt kārtīgā ziemā, un intensīvi turpinās gatavošanās rallijsprintam „Alūksne 2015”.

Patlaban „Rally Alūksne 2015”dalībnieku saraksts ir papildinājies ar vairākiem interesantiem pieteikumiem. Tostarp “Sports Racing Technologies” (SRT) komandas sastāvā savu Baltijas ralliju sezonu nolēmuši uzsākt brāļi Vasilijs un Nikolajs Grjazini. Viņi trasē dosies ar diviem līdzīgiem „Peugeot 208 R2”. Nav šaubu, ka šie sportisti krietni pastiprinās konkurenci „2WD Open” klasē.

Bet trīskārtējais Latvijas rallija čempions Ralfs Sirmacis, kurš 2015. gada sezonā ir pievienojies SRT komandai, Alūksnē startēs ar savu jauno stūrmani Arturu Šiminu un „Mitsubishi Lancer Evo IX”.

Savukārt „ASRT” komandas krāsās „Alūksnē” ar „Mitsubishi Lancer Evo X” startēs pavisam neparasta ekipāža. Pilots Elmārs Brunovskis savulaik, braucot ar žiguli, ir bijis PSRS junioru čempions un PSRS Sporta meistara kandidāts, bet stūrmaņa pienākumus pildīs Latvijas Automobiļu federācijas prezidents Jānis Naglis.

Pieteikumu pieņemšana rallijsprintam „Alūksne 2015”

turpinās vēl līdz pirmdienai, 12. janvārim.

Rallijsprinta ceremoniālā atklāšana un pirmais ātrumposms ir paredzēti piektdien, 16. janvāra vakarā, un otrā sacensību diena turpināsies ar vēl septiņiem ātrumposmiem turpat Alūksnes novada ceļos.

Visa informācija par rallijsprintu „Alūksne”, kā arī dalībnieku reģistrācija un pieteikumu saraksts atrodama www.4rati.lv.