„Rally Liepāja-Ventspils” organizatori izsludina sociālo kampaņu „Laižam uz ralliju!”

Rally Liepāja-Venstpils_logo

Februāra sākumā Latvijā norisināsies viens no šī gada karstākajiem ziemas sporta notikumiem – FIA Eiropas Rallija čempionāta otrais posms, kurā piedalīsies Eiropas rallija braucēju elite un kuru būs iespējams vērot televīzijā 59 pasaules valstīs. Lai pierādītu, ka autosports, it īpaši rallijs, Latvijā ir mīlēts sporta veids un FIA Eiropas Rallija čempionāta posms tieši Latvijā ir likumsakarība, nevis sagadīšanās, rallija organizatori izsludina sociālo kampaņu „Laižam uz ralliju!”, kurā aicināti piedalīties visi Latvijas rallija līdzjutēji.

„Ar šo kampaņu mēs vēlamies uzrunāt visus Latvijas iedzīvotājus un rallija līdzjutējus, pierādot, ka mums patiešām ir vislabākie un dedzīgākie fani, kādu nav nekur citur,” norāda „Rally Liepāja-Ventspils” rīkotāju komandas vadītājs Raimonds Strokšs. Kampaņas ietvaros ikviens ir aicināts radoši izpausties, iesūtot organizatoriem fotogrāfiju ar sevi un tām lietām vai personām, bez kurām rallija skatīšanās nav iedomājama.

Iesūtītās fotogrāfijas tiks izmantotas Rallija Līdzjutēju fotoalbuma izveidei.

Fotogrāfijas jāsūta uz e-pastu fans@lvrally.com vai jāpievieno tās sava sociālā tīkla Twitter ierakstam, norādot arī tekstu „Laižam uz @LVRally”. Pēc fotogrāfiju saņemšanas tās tiks atlasītas un pārbaudītas, vai tās atbilst sabiedrības morāli ētiskajām normām, nav aizskarošas un var tikt izmantotas publiski informatīvajam mērķim. Ja Jūsu fotogrāfija tam atbildīs, tad tā tiks ievietota „Rally Liepāja-Ventspils” interneta mājaslapā, kā arī sociālā tīkla Facebook lapā facebook.com/lvrally, kurā varēsiet redzēt sevi un citus rallija līdzjutējus. Visi, kas iesūtīs fotogrāfijas līdz 4. februārim, piedalīsies arī pārsteiguma balvu izlozē. Asprātīgākās un interesantākās fotogrāfijas tiks nodotas vērtēšanai sociālajā vietnē Facebook, un tieši skatītāju balsojums arī noteiks uzvarētājus.

Ar visiem akcijas noteikumiem iespējams iepazīties „Rally Liepāja-Ventspils” mājaslapā http://www.lvrally.com/lat/rallijs/laizam-uz-ralliju. Piedalies un kļūsti par daļu no „Rally Liepāja-Ventspils” līdzjutēju kustības. Laižam uz ralliju!

2013. gada FIA Eiropas Rallija čempionāta otrais posms no 1.-3. februārim norisināsies Latvijā, un to organizē biedrība „RA Motosport”. Rally Liepāja-Ventspils būs ne vien FIA Eiropas Rallija čempionāta otrais posms, bet arī 2013. gada Latvijas Rallija čempionāta pirmie divi posmi. Sniegotajos Kurzemes ceļos trīs rallija dienās gan viesu, gan pašmāju autosportistiem būs jāveic 15 ātrumposmi 240 kilometru garumā.