„Rally Talsi” mainīts norises laiks, sacensības notiks 18. un 19.maijā

Rally Talsi main-лts norises laiks_foto3

„Rally Talsi”, kas jau piecus gadus zināms kā Čempionu Rallijs, mainīts norises laiks uz tradicionāli pieņemto brīvdienu formātu. Iepriekš bija paredzēts, ka „Rally Talsi” tiks aizvadīts 17. un 18.maijā, bet lēmums ir mainīts un Talsos rallijs startēs sestdien, 18.maijā un noslēgsies svētdien, 19.maijā.

„Rally Talsi” provizoriskā programma paredz vairāk kā 100 km garas sacensības, kuru laikā sportistiem būs jāveic 12 ātrumposmi – gan zināmi, gan jauni, toties tik pat izaicinoši ceļu posmi.

Pēc gada pārtraukuma, rallija programmā atgriezīsies skatītājiem tik aizraujošais speciālais pilsētas ātrumposms,

kura maršruts šogad vedīs arī gar Talsu ezeru. Īpaši piesātināta tiek plānota rallija pirmā diena, kad skatītājiem klātienē būs iespējams redzēt visus sešus dienas ātrumposmus. Tāpat „RA Motosport” centīsies turpināt Čempionu Rallija tradīciju, kuras laikā vairāku valstu aktuālie N4 grupas čempioni cīnīsies par ceļojošo Čempionu Kausu.

Šobrīd sākusies arī braucēju pieteikumu pieņemšana, kas turpināsies līdz 10. maijam. Vienlaicīgi ar dalībnieku pieteikumu pieņemšanas uzsākšanu, spēkā stājušies arī īpašie noteikumi par „Aizliegto teritoriju”. Teritoriju, kurā Rally Talsi dalībnieku uzturēšanās līdz pat rallija norises laikam pieļaujama, tikai to iepriekš saskaņojot ar rallija rīkotāju biedrību „RA Motosport”. Šī ir ierasta prakse rallija rīkošanā un nepieciešama, lai nodrošinātu pēc iespējas līdzvērtīgākus sportiskos apstākļus kā vietējiem, tā ārvalstu sportistiem.

Atgādinām, ka „Rally Talsi” būs ceturtais Latvijas Rallija čempionāta (LRČ) posms un pirmais, kas tiks aizvadīts ar riepām, kas nav aprīkotas ar sporta radzēm. LRČ kalendārs paredz, ka pēc „Rally Talsi” norises čempionāts dosies izbraukuma tūrē uz Lietuvu un Igauniju, lai Latvijā atgrieztos pašās vasaras beigās, kad augusta un septembra beigās notiks divi izšķirošie čempionāta posmi.