“Red Bull” finālam kvalificējas Laipnieks un Grīnieks

RedBull_kart_1

“Red Bull Kart Fight” kartinga amatieru finālsacensībās, kas nākamgad notiks Austrijā, Latviju pārstāvēs Andrejs Laipnieks un Kristaps Grīnieks.

Aģentūra “Leta” ziņo, ka augustā Rīgā, Smiltenē un Madonā notika trīs atlases posmi, kuros no vairāk nekā 1000 dalībniekiem atlasīti 20 ātrākie braucēji, kuri aizvadītajā nedēļas nogalē sacentās “Red Bull Kart Fight” Latvijas finālā. Par sacensību uzvarētāju kļuva Laipnieks, bet otro vietu izcīnīja Grīnieks. Savukārt trešajā vietā Latvijas finālā ierindojās Valts Tenters.

Nākamgad uz finālsacensībām Austrijā pirmo reizi dosies ne tikai Latvijas fināla uzvarētājs, bet arī otrās vietas ieguvējs.

Atgādināsim, ka pērn Laipnieks palika otrais, finālā piekāpjoties pazīstamajam motokrosa braucējam Dāvim Ivanovam.

“Red Bull Kart Fight” sacensības Latvijā notiek jau trešo gadu pēc kārtas.