“Red Bull Racing” posmu pirms sezonas beigām nodrošina uzvaru komandu cīņā

Red Bull-Renault USA GP 2012

Sebastiana Vetela (Sebastian Vettel) izcīnītā otrā vieta ASV Grand Prix sacensībās jau trešo gadu pēc kārtas nodrošināja Konstruktora kausu “Red Bull Racing. Visus trīs panākumus komandai palīdzējuši nodrošināt “Renault” dzinēji.

Rezultāts sasniegts pēc izcīnītajiem 440 komandas punktiem, septiņām uzvarām un septiņiem ātrākajiem apļiem, ko šajā sezonā uzrādījuši piloti Sebastians Vetels (Sebastian Vettel) un Marks Vēbers (Mark Webber).
“Red Bull Racing” komandas un “Renault” sadarbība aizsākās 2007.gadā, kad RS27, Renault 2,4 litru V8 dzinējs tika integrēts “Red Bull” bolīdas šasijā. Vieta uz goda pjedestāla tika izcīnīta jau pirmajā sezonā, savukārt pirmā “Red Bull Racing-Renault” uzvara tika gūta 2009.gadā Ķīnā.

Kopš tā laika RS27 ir palīdzējis “Red Bull” izcīnīt 34 Grand Prix uzvaras, trīs Konstruktora kausus

un 1794,5 punktus – un tas viss tikai nedaudz vairāk kā piecu gadu laikā.

„”Renault” un visu mūsu darbinieku vārdā es vēlos apsveikt “Renault Sport F1″ un “Red Bull Racing” komandu ar šiem panākumiem. Vienpadsmit Konstruktoru kausi “Renault” kontā nedaudz vairāk kā 35 gados, kas pavadīti sportā, ir ievērojams sasniegums. Šie rezultāti pilnībā attaisno “Renault” lēmumu atgriezties kā F1 dzinēju piegādātājam, un tā noteikti būs papildus motivācija, saskaroties ar izaicinājumiem nākotnē: turpināt cīnīties par panākumiem F1 un sagatavoties jaunajiem dzinēju ierobežojumiem, kas stāsies spēkā 2014.gadā,” pēc uzvaras ASV sacīja “Renault”prezindents Karlos Gons (Carlos Ghosn).