Renovētā Biķernieku spīdveja stadiona atklāšana izgāžas, sacensības pārceļ uz Daugavpili

Spidveja stadions Lokomotive

Sestdienas, 16.augusta vidū „Rietumu Bank Latvia FIM Speedway Grand Prix” rīkotāji izplatīja paziņojumu, ka “sportistu drošības, pēdējo dienu lietavu un šīs dienas nelabvēlīgās laika prognozes dēļ” sacensības atjaunotajā Biķernieku trases spīdeveja aplī tiek atceltas… un pārceltas uz Daugavpili, uz stadionu „Lokomotīve”.

Jaunais sacensību norises laiks un vieta: svētdiena, 2014.gada 17.augusts, pulksten 15:00, Daugavpils stadions „Lokomotīve”.

Pēdējās dienās un sestdien – tieši sacensību dienā – Rīgā tiešām krietni lija. Nebūtu īpaši jābrīnās, ka sacensības tika atceltas. Taču to pārcelšana jau dienu vēlāk uz Daugavpili uzdod jautājumus, uz kuriem rīkotāju paziņojums par atcelšanu atbildes nesniedz.

Katrai lietus pilej klāt stāvējuši neesam, taču pēdējās dienās krietni lija visā Latvijā, arī Daugavpilī. Taču “Lokomotīves” stadions Daugavpilī, pat nepilnu dienu pēc to atcelšanas Rīgā, ir gatavs sacensībām un drošs. Tas liek domāt, ka kaut kas īsti nav kārtībā ar renovētā Biķernieku spīdveja apļa segumu, par ko pagaidām, iespējams, tiek noklusēts. Dzīvosim – redzēsim (vai dzirdēsim)…

 Sīdveja cienītājiem būtiski, ka

biļetes, kas iegādātas uz sacensībām Rīgā, ir derīgas sacensībām Daugavpilī.

Savukārt, izvēloties neapmeklēt pasākumu Daugavpilī, nauda par biļetēm, kas iegādātas „Biļešu serviss” tīklā, tikšot atgriezta, sola rīkotāji.