Rosbergs uzņēmis vēsturisku „selfiju”

Rosberg_DTM_4483

Vācu F1 pilots Niko Rosbergs vēl nav nopelnījis vietu starp autosporta titulētajiem grandiem, taču šobrīd kļuvis par autoru vienam no vēsturiski nozīmīgākajiem „selfijiem” pasaulē (apakšējais attēls).

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rosbergs bija uzaicināts paviesoties „Mercedes” komandas nometnē Vācu salonautomobiļu čempionāta (DTM) sezonas atklāšanas posmā, kas norisinājās Honkenhaimas trasē. Un viņam tika atvēlēts gods izbraukt demonstrācijas aplī ar vienu no savu laiku labākajiem sacīkšu automobiļiem, F1 formulas „vectētiņu” – 1954. gada „Mercedes W196” –, ar ko 50-to gadu vidū startēja leģendārais Huans Manuels Fanhio.

Niko jau iepriekš publiski bija paudis neviltotu sajūsmu par šo iespaidīgo bolīdu.

Bet šajā tikšanās reizē viņš ne tikai virtuozi tika galā ar antīkās „sudraba bultas” vadību Hohenhaimas viltīgajos līkumos, bet vēl pa ceļam trasē lika lietā viedtelefona kameru, no dažādiem rakursiem uzņemot vairākus itin kvalitatīvus „selfijus”.

Rosberg-_w196

Šie internetā izplatītie uzņēmumi jau paguvuši izpelnīties tūkstošu fanu apbrīnu visā pasaulē, kā arī atzinīgus vārdus no vairākiem profesionāliem fotogrāfiem.

Birkas: