“Sarma” atklās 2015. gada rallija sezonu

Sarma13_Griva

Vienas no vecākajām Baltijas reģiona rallija sacensībām, tradicionālais ziemas rallijs “Sarma” ir izraudzīts par 2015. gada Latvijas un Igaunijas čempionātu pirmo posmu.

Tādējādi pēc daudzu gadu pārtraukuma “Sarma” norises laiks no februāra atkal ir pārcelts uz janvāri. Rallija starts tiks dots 23. janvārī Apē, bet savā tradicionālajā mājvietā Gulbenē tas atgriezīsies 24. janvārī, kur būs sacensību finišs un notiks uzvarētāju godināšana.

Apes un Gulbenes apkaimē jau ir izvēlēti rallija norisei nepieciešami ātrumposmi. To vidū būs gan pilnīgi jauni ceļi, gan arī pēc ilgāka pārtraukuma tiks izmantoti ļoti klasiski un pieredzējušākajiem sportistiem labi pazīstami ātrumposmi. Trase ir veidota tā, lai tā liktos interesanta ne tikai braucējiem, bet arī skatītājiem. Šobrīd izvēlēto ceļu kvalitāte ir ļoti laba, bet pārējais, kā saka, ir mātes-dabas rokās.

Organizatori cer, ka šoreiz ziema nepievils, un trasi klās pietiekami bieza ledus kārta, bet ceļmalas ieskaus biezas kupenas.

Vienlaikus ar Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu dalībniekiem rallija “Sarma 2015” trasē dosies arī Latvijas rallijsprinta čempionāta dalībnieki. Tiem “Sarma” būs jau otrais čempionāta posms, jo rallijsprinta sezona tiks atklāta nedēļu agrāk kaimiņu novadā.

Ar rallija Sarma 2015 gidu un citiem oficiālajiem dokumentiem iespējams iepazīties mājas lapā www.autorally.lv.