Sesks/Francis ERČ brauks ar jaunu sacīkšu auto “Škoda Fabia RS Rally2”. Pirmais pārbaudījums jau šīs nedēļas nogalē rallijā Alūksne

1-Sesks_Francis_Skoda RS Rally2

Latvijas rallija ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis 2023.gada Eiropas Rallija čempionātā (ERČ) startēs ar pilnīgi jaunu un īpaši jaudīgu “Škoda Fabia RS Rally2” automašīnu, kuru plašākai publikai un medijiem ekipāža trešdien, 22.februāra pēcpusdienā prezentēja Rīgā, Škoda autosalonā Green Motors. Eiropas rallija čempionāta 70.jubilejas gadā  Sesks/Francis startēs Team MRF Racing sastāvā un par sacensību auto sagatavošanu šajos sacensību posmos rūpēsies Sports Racing Technologies (SRT).

Pirmais jaunās un jaudīgās automašīnas pārbaudījums gaidāms jau šajā nedēļas nogalē rallijā Alūksne Latvijas Rallija Čempionāta ietvaros. Sesks/Francis Rally Alūksne starta sarakstā izlikti ar augsto otru numuru. Pilns Rally Alūksne pieteikto dalībnieku saraksts atrodams ŠEIT.

3-Sesks_Francis_Skoda RS Rally2

Pēc Alūksnes rallija Seska ekipāža dosies uz Portugāli, kur no 10. līdz 12.martam startēs Eiropas rallija čempionāta pirmajā posmā Rally Serras de Fafe e Felgueiras. Seska/Franča duets šogad plāno startēt visos astoņos ERČ posmos uz asfalta un grants seguma. ERČ kalendāru skatiet ŠEIT.

ERČ esot galvenais treniņu laukums ceļā uz augstākām virsotnēm.

“Esam izdarījuši lielu darbu, lai no visiem A, B, C un daudziem citiem plāniem realitātē pārvērstu plānu A un aizvadītu pilnu ERC sezonu ar labāko komandu, labākajām riepām un labāko automašīnu. Šī ir labākā iespējamā komplektācija un šī sezona varētu būt pagrieziena punkts, lai mēs patiešām parādītu to, ko spējam,” prezentācijā sacīja Mārtiņš Sesks.

2-Sesks_Francis_Skoda RS Rally2

Šī nav pirmā sezona, kad brauksim tik daudz, tomēr satraukums ir liels, jo īpaši par Liepāju. Esam pierādījuši, ka mēs tur varam braukt ātri, tāpēc lielākā daļa gaidīs no mums to pašu vai labāku rezultātu. Arī asfalta posmos cīnīsimies par iespējami augstu rezultātu, bet īpaši grūta sacensība mūs gaida Kanāriju salās,” piebilda stūrmanis Renārs Francis.

4-Sesks_Francis_Skoda RS Rally2

Ekipāžas sniegums pērnvasar Tet Rally Liepāja ar SRT nodrošināto “Škoda Fabia Rally2 EVO” ļāvis veidot spēcīgu tandēmu startiem ERČ arī šajā sezonā. SRT ir viena no spēcīgākajām komandām Eiropā, kas nodrošina auto sportistus teju visos kontinentos un pērn gada laikā piedalījusies sacensībās 22 dažādās valstīs. SRT atbalstītās ekipāžas ar Rally2 līmeņa automašīnām sporta režīmā veikušas 9549 ātrumposmu kilometrus un aizvadījusi ap 73 treniņu dienas.

“Esmu pārliecināts, ka talantīgs braucējs ar profesionālu komandu un augstākās kvalitātes sporta automašīnu ir fantastiska formula, lai sasniegtu augstas virsotnes,” sadarbības perspektīvas komentēja SRT vadītājs Ģirts Kūzmanis.