„Skrundā” labākais Valts Zvaigzne

2014-08-23 16-50-34_1

23.augustā Skrundā un tās apkaimē ceļos norisinājās minirallija kausa izcīņas standarta automašīnām ceturtais posms.

Viens no ātrumposmiem, kas sacensību dalībniekiem bija jābrauc trīsreiz, notika Skrundas pilsētas ielās, pulcējot gana kuplu skatītāju skaitu. Pārējie posmi – tajos braucēji devās, izmantojot sacensību organizatoru izveidoto stenogrammu – norisinājās Skrundas novada grants ceļos.

Minirallija „Skrunda 2014” kopvērtējumā uzvarēja Valts Zvaigzne un Mārtiņš Ozoliņš, kuri startēja „4WD” klasē. Viņu tuvākajiem sekotājiem „4WD” ieskaitē Artim Upītim/Gintam Dzenim 10 sekunžu sods par ātruma slāpētāju aizskaršanu un otrā vieta, bet trešajā vietā ierindojās Edgars Avens ar Aigaru Bajāru.

„4WD Open” klasē pirmie Ivars Velme un Māris Dunda, otrie Kalvis Blūms/Jurģis Meisters, trešie Toms Lielkājis/Valters Sīpols.

„2WD” klasē ātrākie Aleksandrs Grīva/Jānis Veilands, nākamais pjedestāla pakāpiens Gintam Lapsam ar Kasparu Lindi, bet trešā vieta igauņiem Karelam Tolpam/Prītam Guļajevam.

2014-08-23 12-40-26

„1600” klases ieskaitē uzvaru izcīnīja Armands Cīrulnieks ar stūrmani Andri Šņukutu. Viņiem arī speciālbalva no „4rati.lv” un „SPA Hotel Mārcienas muiža”. Otrajā vietā Mārtiņš Vītols/Toms Sproģis, trešie Mārtiņš un Edijs Stankes.