Šlēgelmilham neveiksmīgs «Lamborghini Super Trofeo» Francijas posms

Lambo_565301_506x285

Latvijas ātrākais autošosejas braucējs Haralds Šlēgelmilhs, aizvadītajā nedēļas nogalē startējot «Lamborghini Blancpain Super Trofeo» seriāla trešā posma sacensībās, pirmajā braucienā izcīnīja 16. vietu, bet otrajā cieta neveiksmi.

Kā ziņo aģentūra „LETA”, pirmajā braucienā, kas norisinājās sestdien Pola Rikāra trasē Francijā, Šlēgelmilhs pēc kvalifikācijas startēja no trešās pozīcijas, diemžēl komandas mehāniķi nebija izvēlējušies piemērotus mašīnas regulējumus, tādēļ  latvieša un Krievijas autosportista Mihaila Stepanova duets finišēja visai pieticīgajā 16. vietā.

«Kvalifikācijai nebija ne vainas – pirmā vieta klasē un trešā kopējā ieskaitē.

Taču kopumā pirmā sacensība bija visai sarežģīta. Pirmo reizi braucām tādā karstumā un jāatzīst, ka ar mašīnas regulējumu laikam norāvām greizi,» tā sacensības komentē Šlēgelmilhs.

Otrajā braucienā kā pirmais pie stūres sēdās Stepanovs. Viņš jau pirmajā aplī piedzīvoja sadursmi ar vienu no konkurentiem, līdz ar to Haralds nemaz pie braukšanas netika.

Atgādināsim, ka otrajā posmā Šlēgelmilha pārstāvētā «Artline» vienība divas dienas pēc kārtas izcīnīja trešo vietu «Pro-am» komandu ieskaitē.

«Lamborghini Blancpain Super Trofeo» sezonas ceturtais posms norisināsies 25. un 26. jūlijā Spa trasē Beļģijā.