Šlēgelmilhs ar partneri izcīna trešo vietu „Spa” trasē

SPA_HS_2_2015

Aizvadītās nedēļas nogalē, 25.jūlijā Beļģijā, SPA Francorchamps trasē, Latvijas autošosejas pilots Haralds Šlēgelmilhs kopā ar komandas biedru no Krievijas Mihailu Stepanovu izcīnīja 3.vietu Lamborghini Blancpain Supertrofeo čempionāta posma otrajā braucienā.

Sarežģītajos lietus apstākļos braucienu uzsāka Mihails Stepanovs, startējot no 24.pozīcijas. Pēc sacensībās aizvadītām nedaudz vairāk nekā 20 minūtēm tika veikta braucēju maiņa, un

sacensības turpināja Haralds Šlēgelmilhs, aizcīnoties no kopvērtējumā 28. līdz 13.pozīcijai absolūti,

bet PRO-AM klasē – 3.vietai.

Haralds Šlēgelmilhs (no labās)

Haralds Šlēgelmilhs (no labās) un Mihails Stepanovs

Savukārt, pirmajā sacensību braucienā 24.jūlijā Haralds Šlēgelmilhs startēja no astotās pozīcijas, bet komandas biedrs Mihails Stepanovs braucienu noslēdza, finišējot 17.vietā.

„Visa brauciena laikā trasē valdīja izaicinoši laika apstākļi – spēcīgs lietus, kas būtiski ietekmēja gan trases segumu, gan redzamību. Nedaudz noriskējām, atstājot mašīnai daļēji sausa laika regulējumus, taču beigās ar rezultātu esam apmierināti. Esmu priecīgs, ka šodien uzlija lietus, jo slapjā trase un paaugstinātā bīstamības deva nāca par labu manam braukšanas stilam”, pēc veiksmīgā braucienā sestdien pauda Haralds Šlēgelmilhs.