Šlēgelmilhs arī Pola Rikāra trasē cer uz pjedestālu

Super_Trofeo_Continental_SportsCar_Challenge_Laguna_Seca_2015_31998_Dan_Chin

Šogad Lamborghini Blancpain Super Trofeo startējošais Latvijas autošosejas sportists Haralds Šlēgelmilhs šīs nedēļas nogalē (20.-21.jūnijs) cer atkal kāpt uz goda pjedestāla minētā seriāla posmā, kas norisināsies trasē Pola Rikāra trasē, Francijā, ziņo sportista preses pārstāvji.

Atgādināsim, ka  jau iepriekšējā Laborghini Blancpain Super Trofeo posmā, kas norisinājās maija nogalē Silverstonā, Haralds Šlēgelmilhs kopā ar komandas biedru Mihailu Stepanovu abās sacensību dienās izcīnīja trešo vietu PRO-AM komandu ieskaitē.

„Šo trasi pārzinu ļoti labi, jo iepriekš tajā esmu aizvadījis testus ar GP2 un WSR 3.5 formulām. Lai arī personīgi labāk jūtos ātrākās trasēs, kurās izteikti jūtama dinamika un ‘dvēsele’, Pola Rikāra specifika ir pateicīga manam komandas biedram Mihailam Stepanovam. Centīsimies tajā kāpināt tempu un darīsim visu, lai atkārtoti izcīnīt vietu uz pjedestāla,” pirms sacensībām vēsta pats Haralds Šlēgelmilhs.

Saskaņā ar sacensību formātu, kvalifikācijas braucieni un pirmais sacensību brauciens tiks aizvadīts sestdien 20.jūnijā pulksten 15.30, bet sacensību otrais brauciens norisināsies svētdien 21.jūnijā pulksten 11.50 pēc Latvijas laika.

Par Lamborghini Blancpain Super Trofeo Eiropas čempionātu

Čempionāts aizsācies 2009.gadā, un tas tiek uzskatīts par pasaules ātrāko viena zīmola trofejas izcīņu. Eiropas grupas ieskaiti veido seši posmi F1 trasēs – Monza (IT), Silverstone (UK), Paul Ricard (FR), SPA Francorchamps (BE), Nürburgring (DE) un Sebring (US), kur norisināsies arī čempionāta pasaules fināls. Katrs čempionāta posms sastāv no diviem 50min braucieniem. 2015.gada čempionātā startē vairāk nekā 30 līdzīgas tehniskās specifikācijas „Lamborghini Huracan ST” automašīnu ekipāžas.