Šlēgelmilhs brauks ar “Lamborghini”

HS_Blancpain SuperTrofeo_test2_apr2015

Latvijas autošosejas braucējs Haralds Šlēgelmilhs šosezon startēs „Lamborghini Blancpain Super Trofeo” sacīkšu seriālā.

Šlēgelmilhs piedalīsies jau pirmajā seriāla posmā, kas šajā nedēļas nogalē – 11. un 12. aprīlī – norisināsies Moncas trasē, Itālijā. Latviešu autosportists startēs ar sacensību formātam pielāgotu 620 ZS „Lamborghini Huricán ST”.

Turpinot 2014. gadā izvirzītos mērķus, kas paredz piedalīties salonautomobiļu un GT klases sacensībās, Haralds aprīļa sākumā Valelungas trasē aizvadīja testa braucienus debitantu komandas „Artline Team” sastāvā. Pēc veiksmīgas testu sesijas viņš tika uzaicināts pārstāvēt komandu „PRO-AM” klasē 2015. gada sezonas pirmajā posmā Monzā.

Šlēgelmilhs startēs vienā ekipāžā ar Krievijas autosportistu Mihailu Stepanovu.

„Dalība „Lamborghini Blancpain Super Trofeo” autosportistam nozīmē pierādīt tieši savas profesionālās autovadīšanas spējas, jo šajās sacensībās visi startē ar vienādas specifikācijas mašīnām.

Veiksmīga dalība čempionātā nākotnē var sekmēt ciešāku sadarbību ar „Lamborghini” un iespējamu dalību citās prestižās GT klases sacensībās, kā, piemēram, Deitonas 24 stundu maratonā. Nākotnes perspektīvā Lamborghini kā zīmols ir izvirzījis augstas ambīcijas dalībai starptautiskajā GT klases līmenī, ar kurām iespējams saistīt arī savu profesionālo autosportista karjeru,” stāsta Šlēgelmilhs.

HS_Blancpain SuperTrofeo_test_apr2015

Haralda Šlēgelmilha startam „Lamborghini Blancpain Super Trofeo” Eiropas čempionāta pirmajās sacensībās 11. un 12. aprīlī interesenti varēs sekot tiešraidē internetā: http://squadracorse.lamborghini.com/de/live/. Sacensību pirmais brauciens paredzēts 11. aprīlī plkst. 15.50, bet otrais – 12. aprīlī plkst. 12.15 pēc Latvijas laika. Jaunumus no Monzas varēsiet uzzināt arī sociālajos tīklos Twitter @HARALDRACING un Instagram @ATRUMS.