Šlēgelmilhs pieaicināts testēt jaunu F3 šasiju

artech_1

Latvijas ātrākais autošosejas pilots Haralds Šlēgelmihs atkal sēdies pie formulas stūres, kļūstot par jauna F3 šasijas modeļa “ArtTech P315″ testa pilotu.

Krievu komanda “ArtLine Engeneering” ir īstenojusi ilggadējo ambīciju – uzbūvējusi savu oriģinālu F3 šasiju, metot izaicinājumu šī segmenta tirgus līderim “Dallara”.

“Esmu ļoti pagodināts, ka komanda “ArtLine”, ar ko kopā startēju “Lamborghini” čempionātā, ir uzticējusi man būt par galveno testa pilotu jaunā F3 modeļa pilnveidošanā. Lai arī iepriekš vairākus gadus esmu braucis gan F3, gan F2 formulu sacensībās, šī man ir unikāla pieredze,” stāsta Šlēgelmilhs.

artech_4

Testa braucienos komandai piederošajā Rustavi trasē Gruzijā Haralds ar jauno formulu ir veicis vairāk nekā 2000 km distanci,

par 1,7 sekundēm pārspējot līdzšinējo, ar „Dallara F311” uzstādīto apļa laika rekordu.

Neskatoties uz +40°C grādu gaisa temperatūru braucienu laikā, inženieri formulas tehnisko stāvokli raksturo kā stabilu un pilnībā atbilstošu FIA F3 tehniskajam reglamentam.

Vērtējot “ArtTech P315″ tehnisko uzbūvi, Haralds atklāj, ka jau pēc pirmajiem braucieniem bija jūtams, ka jaunajai šasijai ir potenciāls kļūt par nopietnu konkurentu ierastajām “Dallara” formulām.

“Balstiekārtas un citi tehniskie risinājumi ir kardināli atšķirīgi. Jāuzslavē mašīnas labais balanss, kā arī pielāgošanas iespējas pilota vajadzībām –pēc tehnisko regulējumu veikšanas uzreiz ir jūtama atšķirība. Protams, to, kāds ir formulas potenciāls sacensību apstākļos, redzēsim FIA F3 Eiropas čempionāta sezonas noslēdzošajos posmos,” rezumē Šlēgelmilhs.

artech_5