Šlēgelmilhs Silverstonā divreiz uz pjedestāla

Super_Trofeo_Continental_SportsCar_Challenge_Laguna_Seca_2015_31998_Dan_Chin

Latvijas autošosejas sportists Haralds Šlēgelmilhs kopā ar komandas biedru Mihailu Stepanovu aizvadītajā nedēļas nogalē „Laborghini Blancpain Supertrofeo” posmā Silverstonas trasē abos sacīkšu braucienos kāpa uz goda pjedestāla.

Sestdien pirmajā braucienā Šlēgelmilhs pēc kvalifikācijas startēja no trešās pozīcijas, visa brauciena laikā atrodoties starp trīs savas klases ātrākajiem pilotiem un noslēdzot braucienu līdera pozīcijā. Pēc pilotu maiņas, Šlēgelmilha ekipāža finišēja 9. vietā kopvērtējumā, izcīnot 3. vietu „PRO-AM” komandu ieskaitē.

Svētdienas braucienā kā pirmais pilots sacensības uzsāka Šlēgelmilha pārinieks Stepanovs. Viņš startēja no 19. vietas. Pēc 20 minūtēm pie stūres sēdās Šlēgelmilhs, kurš no 20. vietas spraigā un sev raksturīgā enerģiskā braukšanas manierē līdz finišam pakāpās līdz 8. vietai kopējā ieskaitē, bet „PRO-AM” klasē otro dienu pēc kārtas ierindojās 3.vietā.

„Aizvadījām produktīvu nedēļas nogali.

Šīs man bija pirmās sacensības Silverstonas trasē. Tā pēc konfigurācijas ir sarežģīta un prasa augstu tehnisko izpildījumu. Pateicoties vairākiem ļoti ātriem posmiem, kas atbilst manam braukšanas stilam, šajā trasē varēju parādīt ļoti labu sniegumu. Pirmajā sacensību dienā, spēkojotiea par TOP3 pozīcijām, pārliecinoši varēju pierādīt savas spējas cīnīties līdzvērtīgi ar PRO ieskaites braucējiem. Savukārt otrajā dienā gan daļēji lietainie laikapstākļi, gan 20. starta pozīcija padarīja braucienu izaicinošu un nervus kutinošu līdz pat pēdējām sekundēm. Analizējot apļu laikus, var redzēt, ka trasē biju viens no ātrākajiem, teju katru apli veicot ātrāk nekā brauciena līderis, soms Patriks Kujala. Gan es, gan komandas biedri ar sasniegtajiem rezultātiem esam gandarīti – abas dienas taču izcīnījām pozīcijas uz pjedestāla!” komentē Haralds Šlēgelmilhs.

Nākamais „Lamborghini Blancpain Supertrofeo” seriāla posms paredzēts 20.-21. jūnijā Pola Rikāra trasē Francijā.